Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Tak ten blondýn byl hodně vtipnej.
    • to teda. jestli pak ho předtím někdo nenakopl do rozkroku podle toho hlasu
  • Manhunt 2 má také PSP verzi, kterou lze (stejně jako Wii verzi) sehnat upravenou, což znamená bez cenzury.

    A ta poznámka, že se první Prototype nepovedl byla hodně úsměvná.
    • mě teda první prototyp vůbec nebavil, ale asi proto, že trhání těl vojáku mě zrovna nebere a grafika taky hnus.
  • Jako Bětka je pěkná, ale osobně si myslím, že ty prsa nemusí mít tak odhalený když dělala rozhovor o tom Deus ex.
    • dilinja
      hlavne to jak se oblika bych nechal na ni
    • Aspoň se máš během rozhovoru na co dívat :)
    • proč ne?
  • bůbj porad
    • SA-reg
      Jestli svoje komentáře myslíš vážně, tak jsi asi nemocnej...

      Pokud je to troll/joke/whatever, tak věz, že už jsi daleko za hranicí vtipnosti, teď už jsi jen ubohej.
      • KDyby tam nebyla ta zenska tam se na to nediva nikdo xD
        • kdyby to nedávali na tiscali games tak na to asi opravdu nekoukám protože tu nemám telku, ale jinak je to moc fajn pořad a jsem rád za něj
        • Damarus
          Pořad je v poho a pokud se na to někdo dívá jen proto že tam je Bětka tak to se na to dívaj pěkní zoufalci :D Bětka je sice pěkná, ale to neznamená že se budu dívat na půlhodinovej pořad jen abych ju 2-3 minuty viděl.... pokud na to někdo kouká jen proto tak je mi ho líto *1*
          • Cahir
            I takoví jedinci se mezi námi vyskytují. Politujme je...
      • blbejsi porad sem fakt nevidel neni to vtip a souhlasi s tim urcite vic lidi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit