Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mognar
    Tohle je nějaký trpaslík nebo něco *2*
  • Když nám ty příspěvky furt někdo maže a my se musíme každý týden ptát znova dokola....:DD
  • Aha, tak proto je tady vždycky tak málo příspěvků... většina je smáznutých, aby se náhodou neukázalo, že tento herní pořad vůbec nikoho nezajímá. Začínám si myslet o games.cz své...
    • Většina bych to nenazýval, tak jeden dva pokaždé a jsou smáznuté ne proto, že by psali, jak je pořad nezajímá, ale protože je očividně zajímá až moc, navíc nechápu podle tvé logiky proč by je mazali, protže právě tím mazáním se snižuje počet komentářů, tudíž to vypadá, že se o pořad nikdo nezajímá, kdyby chtěli, aby to vypadalo, že se o pořad zajímá hodně lidí, tak by snad příspěvky nechávali všechny, aby jich bylo víc, ne?
      • s-a-b-r-e
        Nejsem si jistý, jestli se "zájem o pořad" měří počtem reakcí v diskuzi. Pokud vím, tak se dá zjistit počet shlédnutí, nebo v redakčním systému mají určitě něco jako "počítadlo rozkliknutí" článku rozdělené snad i dle IP adres. Diskuze je tady jen pro nás (čtenáře), ať se můžeme podělit o svůj názor k danému tématu, ne, aby investoři měli důvod k buzeraci ohledně návštěvnosti a čtenosti určitých topiců.
        • Samozřejmě neměří, ale tím spíš je tvrzení MHOA "většina je smáznutých, aby se náhodou neukázalo, že tento herní pořad vůbec nikoho nezajímá" mimo, kdyby někoho nezajímal, tak nechodí do diskuzí k němu a nic tam nepíše, nicméně orientačně když má člověk článek s diskuzí 200 příspěvků a vedle článek s 10 příspěvky, tak určitě působí, že první byl čtenější, není to sice 100%, ale velká pravděpodobnost tu je, ale zvlášť u pořadu se to samozřejmě takhle měřit nedá, to byla jenom reakce na MHOA, navíc jsem tam všude psal, jenom, že to vypadá, jako by se o něj zajímalo hodně lidí, ne že se o něj hodně lidí zákonitě zajímá.
          • s-a-b-r-e
            Ano, MHOE dětinsky testuje hranici trpělivosti redakce a čtenářů tím, že očividně touží číst a nejspíš také psát prasárny, protože to je dle něj nejspíše také názor a navíc názor, o který je nutné se podělit. O počtu reakcí v diskuzích vím z vlastní zkušenosti jen to, že pokud je někde 10 příspěvků, tak tam většinou reaguje úzce vymezený okruh lidí, kteří o daném tématu něco ví, zatímco v diskuzi s dvěma sty příspěvky se člověk zase něco víc dozví o lidské demenci. Pak zde je také "pravidlo vyvrhnutého vorvaně", kdy počet shlédnutí ani reakcí neznamená zájem ve smyslu pozitivním, ale spíše jako zájem o atrakci, což je často právě pod RE-PLAYem, kdy padají výkřiky na adresu dekoltu jedné blonďaté slečny a výmluvnosti toho druhého tukanovce. I když vyhrožování zrušení diskuze mi připadá občas jako trapné rodičovské vyhrožování domácím vězením, musím na druhou stranu ocenit, že se ještě redakce obtěžuje diskuzi čistit a směrovat ji jakýmž-takýmž přínosným směrem, a že jí ještě pořád u tohoto pořadu, který je plní svou povinnost infotainmenta naprosto bezvadně *4*
            • Naprostej souhlas, u článku s míň komentářema je nepochybně diskuze samotná lepší, o tom žádná, jen u těch s více je to většinou tak, že jsou pro širší veřejnost (recenze na aktuální hitovou hru apod.) než že je to třeba článek o nově oznámené indie hře, takže je více čtená a více diskutovaná, ikdyž zase je pravda, že podle některých těch komentářů to vypadá, že ji dotyční nečetli a hned šli diskutovat, jenom říkám, že třeba recenze na DE:HR s nějakýma třema stovkama je podle mě čtenější než recenze na Proun s asi deseti komentářema. Já jsem zase rád, že se k tomu redakce vyjadřuje komentáři, ne že to jen tak tajně maže, jako je to na jednom nejmenovaném známem webu o hrách, ale jak už jsem psal, nastupoval bych razantněji, ne úplným uzamčením, protože to by byli poškozeni i ti slušní, ale tím účelným banováním klidně........
    • blixa
      Mysli si co chces, kazdopadne, jestli si chces cist v diskusich sprosty urazky moderatoru, budes muset asi nekam jinam. Rikame to kazdej tejden, bohuzel to nektery bezmozky porad neuveritelne bavi.. :(
      • Myslím, že říkání každej tejden je málo, prostě vstup jenom pro registrovane, kdo napíše vulgární komentář o Bětce, tak poprvé třeba ten 24 hodin ban, podruhe, tak ban na IP nafurt a zablokování mailové adresy (pokud se u registrace musi použít aktivační mail, už si to nepamamtuju a jestli ne, tak to zavést), ať to aspoň mají těžší, věřím, že lidi, co tady pokaždé opruzují s těmihle názory mají moc málo výdrže, aby jim stálo za těch pět minut slávy a zabanování pokaždé tvořit novou mailovou adresu a měnit si IP, buhví, jestli by to vůbec zvládli......
      • Já chci diskuze bez century... at je u těch příspěvků třeba tlačítko "zobrazit na vlastní nebezpečí". Ale mazat celá vlákna jen proto, aby se intelektuálové nabažili, o to tedy fakt nestojím.
        • Pozn.: youtube.com to tak má a jsem s tím naprosto spokojený...
          • Tak jestli máš potřebu vylívat na internetu svoje vulgarismy, piš si je teda na youtube :) Tady se tě o to nikdo neprosi *3*
          • sleepless
            Sorry, nejsme Youtube. Sprosty prispevky posahanych internetovych uchylu tu proste nechceme v zadne forme.
        • christianus
          Mě by se naopak líbilo aby mohli diskutovat jen uživatelé s registrací delší než 15 dnů, mnohem snáze by se pak blokovaly trolové a perverzní děcka. *3*
        • *cenzury
  • Šenkstr : po pár pivech se to zdá každá fajnová :)
    • Myslím to jak mluvila jak se jí pletl jazyk :)
  • Jeden admin zobrazí můj příspěvek na hlavní stránce a druhej mi bloke Ip adresu na 24 hodin :DD
    • Žádný admin příspěvky na hlavní stránku nedává. Někdo tady z Games.cz psal, že se tak děje automaticky, na základě plusek a mínusek...
  • Bětka je po pár pivínkách fajnová :)
  • Hanzales
    Neseremed turbo aby některé z vás píchnul :)
  • Nejlepší příspěvek diskuze a hned smazán... chjo, redaktoři asi nemají koule či co *6* *1*
  • nevyte jaaak se menuje ta uvodni pysnicka? je fakt husta
    • Prodigy - Spitfire *3*
  • hobbito
    Nevíte někdo, z jakých písní je vytvořena znělka? Obzvláště první část, kde kvílí žena, mě zajímá.
    • a pak v průběhu jsou Linkin Park a Avril Lavigne
      • jeste abych to upresnil, od LP one step closer a od AL take me away *4*
    • Dal jsem ti dislike za neznalost *1* Je docela smutn že tuhle vykopávku spousta lidí nezná...
    • Prodigy - Spitfire

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit