Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Generalmagor
    Jak nevěděl :D Ještě štěstí, že se jenom za to ,,táhni'' na ní zamračil. Já bych ji tám takovou vlepil a nasledně ji tam tak ***** že by hned změnila slovíčko táhni na vytáhni. :D...
  • morik
    A další díl je za námi. Dal by se charakterizovat zjednodušeně, bez použití jakýchkoliv sloves takto: "noční můra." Prapodivně kroutící se zrůdy v takzvané hře „Jenom tancuj 3,“ jsou nepochybně noční můrou zajatých Arabů v Guantánamu, jež jsou nuceni se na ně den co den dívat a ti méně šťastní je musí i napodobovat. Dále je zde hra Sperman, jenž je noční můrou pro veškeré děti, které jsou nuceny sledovat jakousi osobu v přiléhavém neonovém obleku s neustále umolousanou rukou od něčeho lepkavého a bílého. Noční můra to byla také pro moderátory, již se snažili tvářit tak, aby snad nebylo poznat, že si ještě těsně před natáčením neužívali ty pocity, při kterých jezdecký bičík pleskal o jejich obnažené genitálie a i oni jistě čekají, až zhasne kamera a budou moci vyzkoušet k orgiím elektrickou brusku.
    • Generalmagor
      Trolle... tvé jméno je velmi výstižné.... Ty prostě neviš
    • Trol.diskuzni
      Při tvých erudovaných komentech se vždycky hrozně nasměju, ale to neber nijak zle! *15*
      • Trol.diskuzni
        Já to myslel pozitivně... *3*
        • Já myslím že to není tvým komentářem ale tvou osobou *3*
          • Trol.diskuzni
            To je vskutku nemilé... *3*
  • Preventan je strašný svinstvo, způsobuje vyrážky a rakovinu. V západních zemích se nesmí prodávat.
    • Trol.diskuzni
      Copak, konkurence na poli farmaceutického průmyslu? *3*
      • Konkurencí Preventanu=svinstva může být jen ebola, tyfus a cholera
  • Ježiši Trolle, kašli na to. Zase se tady řeší Alžběta a konzole vs. PC... je to po sté nutný?

    Kdyby se radši řešila deliciózní šestečka pro Modern Samefare 3 a pěkná sedmička pro War in the North se kterou po dohrání hry vřele souhlasím.
    • Trol.diskuzni
      Ohledně Samefaru: http://www.youtube.com/watch?v=cq4voeNuWEY (fakt dobrý, je to tady někým postnuté, hodně jsem se nasmál)

      A co kdybychom raději řešili (podle mě) delikátnější desítečku nedodělku jménem Skyrim? Hmmm, máš pravdu, po tom dvouhodinovém obřadu blahořečení v podcastu to nemá smysl... *3*
      • Á "delikátní"... tak tak se správně řekne "delicious" česky... kdo by to byl řekl, člověk se pořád něco učí. I když ještě mě napadá "delikatesní".

        A máš pravdu Skyrim je propranej až na kost... nechal bych ho taky už ležet.
  • neni nekde kompletni navod na Skyrim? jsem u nejaky paky a kdyz za ni zatahnu tak tam litaj otraveny sipy a zrejme musim nejak nakombinovat ty otacejici se kameny se znakama hadu a slepic...jen nvm spravnou kombinaci *11*
    • MidnighT91
      Ne on myslí takové ty stojící kameny s rybou, ptákem a hadem... Někde kolem jsou nepohyblivé desky se stejnýmy obrázky, první kombinace co jsem našel byla tuším ryba, ryba, had...
      • jindra.veliky
        dik no byl to had a had a ryba. zjistil jsem z tech ponicenych kamenu na zdi *3*
        • No vidíš, říkal jsem, že to je jednoduchý. *4*
    • Podívej se na ten dráp vole. Hra ti to sama i řekne v deníku toho bandity...

      Edit: Sorry, spletl jsem se... ty jsi se k drápu a té těžší hádance s třemi kruhy na konci ani nedostal... tahle s tou pákou je stupidně jednoduchá, tu si vyřeš sám.
  • Alzbetka ja te miluji chci te za zenu *14* si nejhezci holka na svete *14*
    • Trol.diskuzni
      Alžběta už nějakého bouchače prej má... Odhaduju, že tu cenzuru na zdejších diskuzích (v případě jakékoliv kritiky moderátorky) má na svědomí právě on (potažmo jeho gang) a chudáci redaktoři jsou jen oběti, jež si chrání své zadky tímhletím "výpalným"... *5*
  • no to byl teda nudnej dil a takovy trapny hry to nekdo hraje? *1*
    • Miroo_CZ
      A já už začínal mít strach že se denska neukážeš..!
    • Trol.diskuzni
      Ta skrytá identita je proto, abys měl tentokráte těch mínusek 200 za svůj trefně mířený nick, anebo snad s vévodkyní Kate doopravdy valíte Modern Warfare 3 ve volných chvílích? *5* *5* *5*
  • Nemá niekto záujem?: http://pc.bazos.sk/inzerat/11477696/ASUS-GT440-DI1GD5-1GB-
    DDR5.php
  • Miroo_CZ
    No táák Jindro zjev se! Ať je to tenhle týden další rekord..!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit