Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Konečně pořádný hlas! Pán zní, jako by rád hrál (i na divadle) a i si rád zakouřil; dobrá volba!
  • přiznejme si že krev v BF3 je prostě fail, to se enginem nezakryje.
  • Konečně pořád o hrách, který za něco stojí, už jsem měl dost Game Page. Slečna moderátorka je velmi pěkná *4*. Jen tak dál.
    • jo je moc heska. strikam na monitor kdis ji vidim *2* *2*
      • Jasnej troll, záměrně znechucující příspěvky s iritující gramatikou *12*
        • Nebo třeba negramotnej autolakýrník, co při práci brouzdá po netu *2*
          • Psychotic
            Oni jsou dvanáctiletí autolakýrníci?
      • Chce se mi z tebe blejt *10*
      • to já z té tvé gramatiky taky..
  • Nového komentátora recenzí fakt chválím! Hned je to úplně někde jinde, jen do toho zapojit ještě trochu víc emocí (konkrétně recenze Bulletstorm) a je to perfektní! ;o)
  • Daniell605
    No trochu sem byl naštvanej po recenzi na dragon age, když jí tiscali takhle pěkně chválí =)
    a co ze sem to tam zaslechl: Bethesda? :D
  • Zdravím, prosím Vás zajímá mě na jakou hru je ten první trailer, jak tam vstává ten chlap se zbraní a kouká skrz ty hodiny. Děkuji moc :)
    • ale na ten si ještě počkáš *9*
    • Mopped
      Mass Effect 3
  • kdyz moderator neni spontanni ale recituje z papiru a jeste k tomu rika z papiru i vtipy tak to je tragedie. je jasny ze se moderatori pripravujou ale u profika to alespon nejde poznat. Tohle bylo vyslovene podle scenare: "Kdes byl" "Na fotbale" "livrpul mel kliku" *10* *11* *12*
    • jezisis serte na to !! jsou to herci nebo co ? to je jasny ze to maj ve "scenari" a tak to i reknou. Me ty moderatori vubec nevadim jsou v pohode a stokrat lepsi nez trapaci z GP.. Je to hlavne porad o hrach a kdyz se ti to nelibi kvuli tomu jak moderator rekne vetu, tak si jenom blbej puntickar...
  • to ma težky kdyz cilovou skupinou jsou takove individua z tehle diskuze.
  • Bože ta je ale zmalovaná, nemít na sobě půlku roční produkce avonu a oriflame dohromady, tak by byla třeba i hezká... *5*
    • Líbí se mi stejně ale souhlasím s tebou *3* Ty šminky nejsou potčeba.Mohla by se nám někdy ukázat i bez těch centimetrů make-upu *4*
      • MickeyMutant
        Problém není v tom, že by byla moc zmalovaná, problém je v tom, že Tukan není zmalovaný vůbec a to pak působí nevyváženě.
  • Fakt miluju když do herního pořadu někdo vloží reklamní video, kde se jeho tvůrci můžou v samochvále přerazit, jak je jejich hra super duper, viz. NFS Shift 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit