Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alžbetka je to nejhezčí stvoření na světě *14* *14* *14*
    • blahorodie
      ne ne ne , najkrajsia je Iveta Radičová *2*
      • Ne ne, nejkrasnejsi je TUKAN! :-D
  • ty vole že 20 DLC do mw 3 platit za to :-D já teď nevím jestli se smát firmě a nebo spíš lidem co to budou kupovat . Ale v každém případě mě to hodně rozesmálo :-D by mě zajímalo co to každé jedno dlc bude obsahovat.. 2 mapy ?
    • Směj se sobě neb jsi kok*t.
    • Bude 20 kusu DLC obsahu, tj. jedna MP mapa = 1 dlc obsah, 1 mise do spec-ops = 1 dlc obsah......
  • MidnighT91
    Bude tu recenze na Deep Black ???
  • Hlavně když půjde v Grand Slam Tennis 2 napálit Almagra míčkem do kou... *16*
    • proc? spis bych jeste jednou napalil Berdycha. Almagro se mu omluvil v tenisu beznym zpusobem, jen Berdych je tak neuveritelny arogant, ze by asi po Almagrovi chtel, at se mu pokloni nebo tak neco.
      • Mně to přišlo od Almagra hodně blbý... Měl čas, měl docela volný kurt, mohl hrát s Forehandu a on to napálí co nejvíc do do Berdycha. Bez většího spinu... Kdyby Berdych uhnul tak to letí do autu... To že mu ruku nepodal je pak druhá věc. Rozhodně s tiskovky je docela pěkně vidět arogance Španěla (a to ho obdivuji pro jeho skvělí jedno-ruční backhand)

        A kde jsi přišel že Berdych se chová arogantně?
        • Mne prave prislo, ze Almagro to docela dobihal na posledni chvili, nemuzu si pomoct (ale zase tiskovku s Almagrem sem nevidel). Jinak k Berdychovi: on skoro nikdy nerekne, ze souper byl lepsi, vzdycky ma pro svoji prohru nejakou vymluvu. Tohle mi na nem strasne vadi.
          • CrocoRay
            Já upřímně nejsem nějaký extra znalec tenisu, ale taky se mi zdá, že to dobíhal z posledních sil a prostě mu to ujelo. Spíš šlo o to, že se do míčku vůbec trefil než aby ho někam zákeřně nebo nezákeřně trefoval a to, kolik tam bylo místa.
        • Jedna věc je to, co jsme viděli v TV a rozdělili jsme se na dvě skupiny.
          Druhá věc je, co ještě mezi sebou třeba mají mezi zákulisí, třeba se nějak nepohodli ještě slovně na hotelu a pod. Prostě může v tom být ještě něc víc než jen tendle incident, jestli mi rzumíte. Asi jako když se politici na kameru v diskuzi jdou po krku a v zákulisí si podají ruku a těší se, jak poodbědvají spolu v kantýně...
          • Chápu... Může v tom být víc *4*
  • MidnighT91
    Redakce bylo by možné udělat už novou úvodní znělku ? Spitfire mi už neskutečně leze krkem... Btw většího bosse než je ten tlouštík by naše mysl nezpracovala ? víte vy kdo je to Galactus...
    • Proč měnit dobrou znělku, myslím že jedna z nejlepších co se herních magazínů týče ! Nebuďte rozežraní jde o obsah ne snad :-DDD
    • CrocoRay
      Mně přijde, že je ten boss v gameplay záběrech a v animačkách v úplně jiné velikosti. Viz. záběry, kde v 2:48 vypadá jako klasický boss z Painkillerů nebo jako takový Kabuto a ve 2:55 je hlavní hrdina snad dvakrát menší než nehet na jeho ruce.
    • kotty
      No mě zas hned napdal Cronos z GoW 3 :)
  • mate spatne uvod, ja blade of darkness hral sveho casu a dodnes to povazuju za jednu z nejlepsich 3rd person akci s mecem v ruce
    • GlaDOS
      Die by the Sword taky ušla. Pamatuju si, jak sem si nastavil ovládání meče na myš. To pak bylo useknutí končetiny dobrá výzva.
    • a jeste nesmime zapomenout na Rune a Enclave, rovnes vyborne rubacky ......
      • Slova primo z duse. Rozhodne to neni tak, ze by to nikdo nehral.
        • Je jasné, že tu hru někdo hrál. Je to nadsázka toho, že se vůbec neprodávala.
  • http://play-for-m0ney.717.cz/
    gfdjdk
  • kotty
    "...jakysi zahadny zloduch s exotickym jmenem Klaus..." perfektni narazka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit