Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtělo by to opravit problémy hry a ne dělat další preskinovane díly... Dlouhé čekání na AI v pozdější fázi hry...trapné boje. Tank vs středověký chudák na koni... A další na co si stěžuji na civfabatic
    • XorxoxTalarius
      Tak pokud se ti stane ze mas tank a nekdo vojaka na koni, tak zvys obtiznost
  • TheLordoftheNonsense
    Remaster Alpha Centauri by byl lepší. Přijde mi, že s Peterem a jeho hrami to jde posledních několik roků z kopce.
    • taky bych si dal radši terraforming a výrobu vlastních jednotek jako v AC než stavění na vodě
      • v AC se stavělo na vodě
    • XorxoxTalarius
      Myslis Sida?
      • Ah... omlouvám se *facepalmself*, samo myslel jsem Sida. Pořád se mi pletou, nevím proč, asi protože to pro mě v mém dětství byli velcí tvůrci. Ale ten zbytek platí.
  • XorxoxTalarius
    Mam obavy ze tenhle datadisk s moznosti stavet v mori nezmeni to ze ta hra je v zakladu velmi spatna a nudna ... ale tak az prodelam jednu dve mrtvice, tak se k ni treba vratim a budu se u ni mozna i bavit
    Zatim to radim jako jeste vetsi fail nez byla Civ 5
    • nebylo to tak špatne, za mne lepší než civ 5. a predešle dily sem nehral takže nemužu srovnavat
      • XorxoxTalarius
        No mne to prislo jeste jednodussi nez petka, nez jsem se nadal, tak byl konec a vsechny AI se klepali ve stinu me rise. Takze jsem si hlasite odfrkl a vypl to. Jelikoz uz se nemohlo stat nic co by mne ohrozilo pripadne aspon trosku rozrusilo.
        • tak běž hrát Alpha Centauri nikdo ti nebrání
        • Doporucuju zkusit zvysit obtiznost na druhou nejnizsi. ;-)
          • XorxoxTalarius
            Hraju vetsinou na Noble a opravdu se mi nestalo ze bych starsi hru serie byl schopen dohrat s jednim prstem v nose a druhym zaborenym v knizce pri koukani na serial ....
            • Takze hral nebo nehral? Nerozumis otazce?
            • XorxoxTalarius
              Ale, tady je nejaky znalec me osobnosti ;)
              Kdyz mne znas tak se podivej na muj Steam ucet a uvidis ze hru mam koupenou ... a ano hral jsem ji a jestli je jediny tvuj argument dehonestace protivnika skrze slovickareni a chytani se kazde drobne nepresnosti, pak to vice vypovida o tobe nez o mne.
            • No a na jakou, ze tu obtiznost jsi hral tu civ5, porad tu blabolis o tom, ze jsi nekde neco hral... Predchvili jsi byl extra znalec serie, znalec ktery si ani nevsiml, ze v civ5 uz obtiznost noble neni. Takze znova se ptam, hral jsi to? Vic nez pet minut? Soudis z vlastni zkuzenosti? Papouskujes neco co jsi si precetl? To je dost pravdepodobne, stava se ti to casto.
            • XorxoxTalarius
              Boha, hraju Civ4 na Noble ... coz odpovida Prince v Civ 5 a ver tomu ze zvyseni obtiznosti na Kinga a vys to moc nevylepsilo
            • Za noble jo? Hmm tuhle obtiznost petka nema, takze za co ze hrajes? Znas tu hru? Nepletes si ji s necim jinym?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit