Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechutne a neorginalne, ako uloha na vysokej. Prgm ehmm.. usmejem sa lepsie prirovnanie polsky frankenstein. Kruh pod postavou to dorazil, viac to za kopiou diabla 3 nemoze smrdiet. Jedine co dostanes za tu hru je nikdy nekonciaci vyvoj novych bugov.
  • Mezitím v Košicích..
  • Hnisavec
    Better than Kindom cum
  • tak rozhodne ma to graficky zaujalo už teraz ooooveľa viac ako omaľovankové D3... *5*
  • Nejsem si jistej jestli v dobe Diabla 3, Grim Dawn a PoE ma smysl se v tomhle zanru nejak snazit...prinest neco objevneho mi prijde az skoro nemozne.
    • vzhledem k tomu že ani jedna hra nezaznamenala u hraču vyrazny uspech, rekl bych že prostor na tomhle trhu porad je. I když pochybuju že slovaci udelaji diru do sveta. spíš to bude titul na par hodin ktery neurazí ani nenadchne. mimochodem neni treba prijit s nečím objevnym, stačí udelat kvalitní hacknslah
      • Navic podobna hra existuje..Loki..i kdyz tam neni jen severska mytologie..

        A tomu ze D3 nezaznamenalo u hracu uspech se lze jen pousmat..
      • D3 beru ale PoE je skvost, hraju od bety a vidim to minimalne do duchodu. GD je taky luxus hra.
  • Vyzera to fajn, uvidime ako to dopadne :)
  • maros.goc
    prečo Vikingovia? existuje vo svete videohier (hudby, filmu) viac otrepanejšia téma ako sú vikingovia a ich mytológia? Thor, Loki, atd atd ...Ah jaj...
    • nezapomente na dracky :D
    • Her s vikingy podle mě moc není.....a fakt dobrých her s vikingy? Rune ? *2*
    • Já teda asi nesleduju ty správné filmy (ne, na filmy podle comixu nekoukám), neposlouchám tu správnou hudbu a nehraju ty správné hry, ale nepříjde mi, že by vikingové a jejich mytologie byly nějak nadužívané téma. A to nejsem nějaký extremní milovník severské mytologie, ale třeba takového Heimdalla 1 a 2 si jednou za čas zahraju :)
    • s tímhle bacha, minulej týden jsem tu za stejnej názor dostal strašnej hate *15*
    • solomon.short
      jo, zombie :)
      • a pirati..
  • low.skill
    Tak ak to bude konkurencie schopné poliakom-(the Witcher)-...alebo oniečo lepšia kopia diablo lll tak super...idem pátrať po predpredaj... *3* *3* *3*
    • ale jiste...lepsi nez d3 a witcher dohromady...to je tutovka, rovnou to kup *7*
      • uz je pred predaj na steame
  • Hergot, proč ne. Vypadá to dobře.
  • Corvus
    Poznamenal jsem si! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit