Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude po maďarsky ?
  • Měl bych takovou otázku ke STEAMu. Preferujete GoG nebo Steam? Řeším, jestli si převážně kupovat hry na Steamu nebo na GoGu. Logicky musím mít oboje, jelikož vše není na obou platformách zároveň, ale já řeším, který portál upřednostnit. Slyšel jsem, že se spíš víc vývojáři orientují na Steam. Což jsem sám nedávno poznal na vlastní kůži, jelikož při vydání Turoka 2 bylo hodně chyb a první beta patch a poté hotový, přišel nejdřív na Steam. Jaké máte zkušenosti?
    • Co se různých updatu her týče, tak to asi nebude takový problém a Turok byl spíš vyjímka. Být tebou tak si určím spíš priority sám pro sebe. Já i kdybych chtěl, tak GOG nemůžu mít jako hlavní obchod, protože tam prostě většina toho, co chci koupit, není. Stejně tak většina přátel používá jenom steam, takže i ze socialních důvodu je pro mě jednodušší používat steam. A teď záleží jaké potřeby máš ty...
    • DwaR
      osobne preferujem GOG z jediného dvôvodu - DRM free politika. zaplatím, stiahnem, vlastním. žiadne podmienečné dodatky. a na zahodenie nie je ani to, že ku GOG-u nepotrebujem klienta (už tak ich je až moc - steam, origin, uplay, social club... galaxy je voliteľný).
      Ohľadom lepšej podpory steamu zo strany vývojárov neviem nič. a osobne tomu veľmi neverím. môže sa stať, že steam považujú za silnejšiu platformu/majú tam viac predaných kusov, tak patch pustia skôr tam,a le neverím, že to bude robiť rozdiel viac ako +/- jeden deň. sím som zvedavý, aké budú ďalšie reakcie na tvoj dotaz...
      • GoG je dobré pro piráty, co tam vyjde maj hned taky a zdarma :D Nevidím smysl vtom tam něco kupovat. Když už tak Steam.
        • Díky všem za příspěvky.
  • Nebude to spíš jako Moonstone?
  • Fantasticke!!!!
    • Ja som podporil autorov a zakupil.
      Hra je plne lokalizovana, staci priamo v hre prepnut na SK.
  • skaven
    nevravim? aj golden axe je rpg *1* (takisto ako souls hry, atd)
    • Každopádně jsou souls hry víc rpg (akční rpg) než golden axe :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit