Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    poslední co ve hrách chci je tuna nudných vedlejších aktivit co jen zabíjejí čas, to radši budu zabíjet virtuální paňáky, což je taky důvod proč jsem za danou hru těch 60+ éček vysolil.... v RDR 2 jsem ty vedlejší neakční nesmysly úplně ignoroval coby ztrátu času

  • vzdyt existuje přece spousta her, které nejsou postaveny na soubojích. Od klasických point and click adventur přes simulátory, logické hry až po hororovky kde nejde proti monstrům bojovat, nebo tzv walking simulátory. Hry postavený na soubojích jsou buď střílečky nebo akční adventury nebo RPG. Jsou i RPG prakticky bez soubojů - třeba Disco Elysium. Ať si každý najde co ho baví. Já teď hraju Elden Ring a právě jsem porazil Godricka. Ta hra je hodně o soubojích, žádné extra mini hry v ní nejsou, ale když si chci odpočinout, tak tam prostě jen tak exploruju krajinu a kochám se těmi umelěckými kvalitami. A jinak si taky myslím, že velmi mnoho záleží na kvalitě bojového systému. Jsou hry kde je ten systém skvělý - třeba ty Souls hry nebo Dragons Dogma, a pak jsou hry s hrozným systémem a ještě navíc plné grindu

  • DeathFish

    Skvělý článek. Takové články si moc užívám. Více takových!😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit