Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Udělal jsem menší recenzi této aplikace, kdo by ještě běvěděl o co se jedná. http://www.game-star.cz/xbox-360-smartglass-recenze-aplikace-pro-android/
  • Microsoft: Smart(Gl)ass *7*
  • ja neviem... kde su nejake poriadne exkluzivky pre xbox? hry vdaka ktorym si poviem ze som dobre urobil ked som si kupil Microsoftsunt.
  • dzoki
    Pripadá mi to ako strašná blbosť a veľké odklonenie od hernej konzoly. *12*
  • Ano ano, stejně jako Kinect je podporován v každé hře na Xbox. Ach jo, lidská hloupost je nekonečná.
  • Cosi
    A kolik to bude stát? $$$$$
  • Ode mně jednoznačně palec nahoru. Neumím si představit co mě vtáhne do děje víc, než když mi v GTA V přijde SMSka a já si ji přečtu na vlastním mobilním telefonu s uživatelským rozhraním sladěným do barev Burger Shotu :)
    • jnsCZ
      Přesně! Nebo nový Metal Gear Solid - zapípá ti codec přenášený přes handsfree přímo do ucha :) Já se těším! Jenom aby to nedopadlo jako u té zombie hry na Wii U, kde se inventář odehrával na druhé obrazovce, takže člověk musel koukat střídavě na telku a pak na jiný displej, to bylo dost rušivé.
  • A půjde to jen pro Windows nebo i pro Android?
    • rancor1223
      Očekávám bych pouze podporu Windows Phone, protože potřebují nakopnout prodeje. Já jsem (šťěstným) vlastníkem WP mobilu (Nokia 710), ale pro změnu nenám (a nechci) Xbox. Na PC to asi nebude, co? *1*
      • Já mám HTC EVO 3D a xbox nemám... Já jen tak, jestli to bude na více OS nebo only WP ;)
        • WP only...a troufám si tvrdit, že WP8 only, tudíž budou mít vlastníci WP7 telefonů prostě smůlu. Holt politika MS :)
          PS: Lumii 710 jsem si pro její HW a cenu chtěl také koupit. Poté co oznámili, že nové WP, které přijdou někdy kolem konce roku nebudou s těmito přístroji zpětně kompatibilní (změna kernelu z WinCE na WinNT), jsem tuto koupi hodně rychle zavrhnul. Tudíž již dnes je WP7 mrtvá platforma.
  • *6*
  • Mno tak v tompřípadě už se nemusim rozhodovat jestli si koupim PS 4 nebo xboxe 720. Protože už vidim jak prijdu domu z práce kde mi věčně zvoni telefon přijdu k telefonu sednu si k televizi že si trochu odfrknu pustim hru a telefon mi zacne zvonit znovu. Jojo kde jsou ty řeči že se konzole maji stát multimedálním centrem v domácnosti a lidi už nebudou potřebovat další spotřebiče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit