Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako není to kdovíjakej skvost, ale náhodou mě jednička moc bavila. Dokonalej dabing (war má prostě úžasnej hlas, watcher taky, ten co prodává itemy též).

    POZOR SPOILER!!!!!

    Po dlouhé době ve hře fajnový příběh který mě chytl a pro mě jeden z nejlepších závěrů s kulervoucí hláškou: Ta andělka: "You would wage this war alone?" War se otočí, podívá se na oblohu a vidí tři padající "meteority" a odvětí: "No, not alone."

    KONEC SPOILERU

    Libí se mi bojový systém, nákup itemů, krásné lokace (gardens of eden, nebo tam kde byl ten kovář) a vůbec mi nevadí, že je to směska více her. Funguje to a to je hlavní. A taky se mi moc líbí zapálení tvůrců, je vidno, že je to baví a to je hlavní. Na tu dvojku se moc těším a přemýšlím, že bych šel po x letech do originálky :D
  • Bleskovka spred 5 dní:
    "Darksiders II si ve své první recenzi (v německém magazínu Consol Plus) vysloužil 93%."

    Tak po dlhom čase verím nejakej exkluzívnej recenzii... *4*
  • Aano
  • Ten první díl darksiders mi připomínal nepovedenou kopii God of War. po 5 minutách mě hraní "GoW" bez Kratose přestalo bavit
    • No vidíš a z mého pohledu je GoW nepovedená kopie Devil May Cry:)
  • Osobně mě na Darksiderech děsí jediná věc. War a Death jsou pro většinu lidí jednoznačně nejzajímavější jezdci a oba budou použiti. Navíc už z principu by Death měl mít nejepičtější gameplay, což znamená, že by potencionálním pokračováním bylo nejspíše vytýkáno, že to není tak epické a nebo by na to doplatil samotný Death... No jsem zvědavý, jak se s tím poperou...
    • Já bych do dalšího dílu prostě dal oba vedle sebe jako sourozence, prostě ségra, která do všeho naštvaně mlátí a bratr, spíše klidný střelec řešící ty věci s rozmyslem, by mohli vytvářet zajímavé situace i konverzačně, o gameplayi nemluvě, mohl by přijít i single coop a myslím si, že tím by se podařilo ostranit to zklamání, že ti nejvíc badass jezdci jsou s vlastními díly už vyplácaní - prostě do toho dalšího hodíme ty zbylé, ne tak badass, najednou! *5*
      • Mne by sa rátal singel, kde by boli všetci štyria jazdci a dalo by sa medzi nimi prepínať.
        Občas si s nostalgiou spomeniem na staršiu hru Project Eden, kde riešenie puzzlov týmto spôsobom bolo vyriešené k dokonalosti.
        • To bych pak viděl jako logický krok pro 4. díl, když už by byli všichni jezdci "představeni", tak je tam hodit najednou *1*
    • Jo? Ja myslim ze to bude fungovat presne naopak.. po prvnich dvou dilech budou totiz vsichni nazhaveny na babu :D
    • Však jsme se o tom už částečně bavili. To že je War a Death asi nejzajímavější (první kdo lidem vyskakují v hlavě) je sice pravda, ale o to víc by jejich hry mohly překvapit. Fury by svým gameplayem mohla připomínat God of War (už slyším ty hromady keců jak ho to vykrádá:D) a Strife by mohl být jako DMC a nebo dokonce TPS, protože je to jediný jezdec zaměřený na střelné zbraně. A co se týče příběhu, tak si myslím, že zkušený scénárista dokáže napsat dobrý příběh i pro "méně" oblíbenou postavu.

      A co se týče epičnosti, tak tam bych moc strach neměl:) Každý z jezdců by měl být schopen odrovnat svět na vlastní pěst, takže asi tak i když je pravda, že podle lore je Death nejstarší a nejsilnější, ale to by snad nemusela být pro šikovné kluky ve Vigilu překážka.
      • To by me zajimalo proc nahradili Conquest a Famine. Fury a Strife pro me rozhodne nejsou jezdci apokalypsy.
  • Ackoliv jsem prvni dil nehral drzim mlatickam na PC palce protoze zaplni prazdny prostor jako oddechovka je to vyborne ja uz si brousim drapy na Dark Souls :) jen doufam ze nebude zlobit kamera u tehle her je to docela zasadni problem hned vedle ovladani
  • Ja porad nevim co si o tehle hre myslet. Vsude ctu ze se na to spusta lidi tesi a ja nechapu proc. Neberte to spatne nerikam ze to je hloupost jen nedokazu pochopit co je na tom tak skveleho. Prvni dil jsem hral a prislo mi ze v tom proste neni nic noveho obycejna rubacka. Asi hra chytne az pozdeji ale ja to do te doby nez me to chytne nevydrzel hrat.
    • Diky za shrnuti mozna tomu dam jeste nekdy sanci :) ...Mimochodem clovek vyjadri podle me slusny nesouhlas se hrou a hned ho vyminusuji to je smesne :-D
      • Mínuska neřeš. Slušně jsi se zeptal a slušně ti bylo odpovězeno, to by mělo být to hlavní.
        • Presne jak rikas :-)
    • Kozy
      souhlas, pro mě byla jednička hroznej kanál. nuda a výbuchy.
    • Souhlasím tady na hoře. Příběh, prostředí konečně jiný svět než typu WoW, L2, atd. , a rád si zahraju rubačku na PC toho typu kdy se mohu uklidnit, navíc dvojka bude konečně o pořádnem rubání což me na konci jedničky dost chybělo. A Smrt za tu jsem ještě nikde nehrál!
    • Tak jasné, že každému tento typ her nesedne, ale proč jsem se dřív posadil na zadek z jedničky? Inu je to prosté.

      Má to v sobě prvky z Legend of Zelda, což na pc není vůbec běžné.
      Velmi zajímavé charaktery a skvělý dabing v čele s Ulthanem (Ulthane je moje osobní volba)
      Zajímavý příběh.
      Velmi pěkné prostředí s kvalitním level designem.
      Jednoduchý a přitom působivý soubojový systém.
      Z mého pohledu i moc pěkná grafika.
      Celkově vzato to vykradlo spoustu her a dalo dohromady hru, která na PC moc často není.
      No a to hlavní.....Hraje se za jednoho z jezdců Apokalypsy.
    • MickeyMutant
      Částečně to bylo tím, že na PC nebylo nic jako God of War na PS.
      • Pravdepodobne si si nevšimol, Darksiders mal oveľa bližšie k sérii Legacy of Kain alebo Legend of Zelda ako k GoW
  • BoB.2
    Smrt mě trochu připomíná Raziela s Legacy of Kain.
    • Me zase Smrt pripomina kytaristu SlipKnoT, Micka Thomsona. *1*
    • MickeyMutant
      Víc než jenom trochu. První díl měl se sérií Legacy of Kain mnoho společného.
  • Jo ja mam taky radsi Valku, proste porez je porez :D... ale Smrtak je jinej a to je fajn. Jednicku mam hodne rad a prijde mi nedocenena, proto verim ze dvojka bude minimalne pro par lidi o to vetsi prekvapeni... Nikdy jsem nebyl moc do komiksu, ale Joe Mad odvadi super praci, moh bych na to koukat porad, myslim ze uz jen za jeho styl by tenkrat ta jednicka snesla klidne osm, ta sedmicka byla proste malo :)

    http://steamcommunity.com/groups/DSJM
    • MickeyMutant
      Osmička tomu sedne jako smrťákovi kosa: http://games.tiscali.cz/darksiders-wrath-of-war-11804/ctenarske-recenze/darksiders-svet-zachrani-valka-221/
      • Nice. V rámci žanru mně ten příbeh taky přišel celkem nadprůměr, s tou Biblí je to docela dobrej nápad... Pro Válku bych si akorát uměl představit lepší dabing (vedle Watchera sem tam pěst na oko), ale človek holt nemůze chtít všechno... a taky si časem zvykne (zvlášť po třech dílech uřvanýho Kratose :)
        • Mě se osobně dabing líbil hodně.
      • BoB.2
        Já to mu dal 10/10
        • MickeyMutant
          Pro mne to bylo taky možná i na víc, ale musel jsem nestranně uznat, že to pár much mělo.
  • Btw pro mistra Poláčka: I Death má normální obličej, jen nosí masku, která ho dělí od osoby, kterou byl před zánikem své rasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit