Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kurva,ustrihlo mi to konec komentu,jen ze dvojce verim a nateseny jsem jak decko a doufam,ze toho rubika aspon zmini,nebo vyjasni co s nim,bo to je ten leslie,to mi nikdo nevymluvi.
  • ja prvni dil dohral minuly tyden a to jsem na tuto hru narazil jen nahodou.pred nedavnem jsem hledal novinky,ktere vyjdou na ps4, a uvidel hororovka evil within 2,zacal jsem se pidit i po prvnim dile,co je to zac.sehnal si to a popravde moc od toho necekal,ale bomba,bomba vtahlo me to moc a pribeh skvely,hledal jsem i na netu spoustu komentaru,videi at se dovim o te hre co jak nejvic,protoze moje anglictina neni nejak skvela
  • jednička byla skvělá, dvojce věřím :)
  • Jack1947
    Supr hra bude mít pokračování co víc ?
  • bukrr
    Chtěl jsem napsat, že koncem jedničky si otevřeli dveře na pokračování s Ruvikem, jenže to by nebylo kam dál rozvíjet. Snad Rubena úplně nezazdí.
  • jamar28
    Jsem sám, nebo se vám taky ten trailer zdá zoufale nudný a nepovedený?
    • Trailer je cajk, ale je az moc wattafuckovsky.
    • jsi sám. Trailer je samozřejmě výborný...
      • jamar28
        Možný to je. Ale málokdy se mi stane, abych se po traileru těšil na hru méně.
  • Paulcz
    Paní s omeletou na hlavě je originální nepřítel :)
  • TheGGG
    jednička byla boží, skvělý padouch, monstra, atmoška, story, hlavní postava nic moc, to se snad ještě zlepší
  • Trochu to připomíná popisem (komunikátor) první DLC pro Alana Wakea. Které se mi díky tomu dost líbilo.
  • jednička je nejlepší horor posledních let a nekompromisní hra s velkou výzvou, tohle je zatím nejlepší hra E3. *14* *14* *14* *14*

    Děkuji Bethesde. Jednička je skrytý klenot...
    • CRYPT
      Souhlas The Evil Within, byla skutecne horrorovka pri ktere jsem se i bal, kdyz jsem ji v noci paril se sluchatkama. JEstli 2ka bude alespon 3/4 tak dobra, tak do toho jdu
      • a já si myslím, že bude ještě lepší, protože tam je prostor pro zlepšení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit