Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, od této hry jsem si sliboval hodně, to jsem neměl.
    Co jsem viděl z videí je hrůza a běs.
    Pomocné prvky jako ve Far Cry, různé označování nepřátel...
    Stopování ? A ty stopy svítily ? Vážně ? už ve staré Operaci Flashpoint, se dalo stopovat a nic nesvítilo. Stará dobrá práce.
    Štelování puškohledu taky nic, maximálně pomocník s náměrem jako pro retardy.
    Rusové zase hloupí, jejich obrněné transportéry slepé. A nepřátelé v regionu jsou vklidu jako hípís.
    Sakra, vždyť musí vědět, že jim někdo už několikrát napadl základny. Tato hra je PRO USA propaganda vyrobená poláky. Když by to nešlo v reálu, tak alespoň ve hře.
  • Pokud se tam bude dělat to co je ve videu v poměru, který je ve videu, pak ji nechci, protože půjde o další tuctovou střílečku s trochou snipování. *7*
    • ja koukal asi na jine video ale snipovani a steatlhu tam bylo dost. Je fajn že když te snipovani prestane bavit, budes si to moct osvezit více akcí. V tehle hre platí jaké si to udeláš, takove to máš.
      Pravda ale je, že akční postup by mel být v takove hre penalizován. Tahle hra nikdy nebyla ani vzdálene simulátor snipera, což je škoda.
  • Na tuhle hru se moc těším .Doufám že to nebude mít krátkou kampaň jako dvojka.
  • Hra dobrá ale priběh a prezentace je jestě víc pro americká slatanina jak Call of duty.

    Preferuju spiš Řekněme Spec Ops The line.
  • Zabijeni ruskych zelenych muziku virtualne je fajn, i kdyz ja bych radsi hral proti ISIS
    • Třeba udělají dlc o tom, jak z Afghánistánu navrátivší se mariňák černé pleti bere spravedlnost do vlastních rukou...
  • Název Sniper: Ghost Warrior 3, ale záběry jak z Call of Duty. *15* To bude asi "hodně" o sniperovi...
    • TheGGG
      ano, nebude to nuda...
  • Po nekonečném pižlání nepřátel v The Division by režim one shot one kill byl příjemným zpestřením ale vidím to spíš na nějaký pozdější nákup až budu vědět s čím mám tu čest. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit