Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela nesympaticka postava, arogantni, vydira, zabiji vojaky. Divim se jak to ze to nema mature rating.
    • Veskoslav
      Maxíčku, jdi hajat.
    • protože je to omalovánka *3*
  • Jack1947
    Fuj, bojím se už od prvního ozznámení

    Může to bejt pěkná otrava - Viz Skye z Paladins
    Jenže tahle ještě umí hackovat - takže to bude hoodně otravný nepřítel. ( třeba celkem platný spojenec kdoví).

    Já bych radši nějakého Tanka nebo tankistku ůtočnej hrdina by taky nebyl marnej *4*
    • SalemCZ
      taky jsem si říkal že je jak Sky, že to bude takový to že Paladins okopčilo Sky od Overwatch a přitom to bude opačně, i ta fialová barva sedí
      • Jack1947
        Jj přesně - To samé Makoa jen Paladins ty hrdiny přidalo pozdějc takže těžko říct kdo kopčil ale tady to vypadá na jasnej copy & paste ( byt samozřejmně Sombra vypadá lépe jistě)
    • Doomfist bude.
  • To je móda mít jednu stranu makovice úplně vyholenou.
    • Dios mio, amigo
    • Nevěděl jsem, že už i generace našich prarodičů hraje videohry...
  • MickeyMutant
    Prosím nedělejte tohle jazyku. Adame Homolo, ty jsi z Moravy, ta měkká a libozvučnější čeština se třeba v podcastech poslouchá docela dobře. Proč jí musíš najednou zasadit takovou ránu tím neohnutým "Overwatch" v nadpise. Vždyť bys to při debatování nikdy nevypustil z úst. Tedy snad, doufám.
    • Jak se vola ta uchylka, kterou trpis? Jo a pak tady zase nezabudni brecet, ze mas ban.
      • MickeyMutant
        U nás v Čechách tomu říkáme "grammar nazi". Na Slovensku myslím "nyelvtannáci".
        • To vis ze jo, sikovnej, mne ale zajima, jak to mas zapsane v zdravotni karte?
  • To snad bude ještě větší cancer než Mei
  • Odkud jsou ty obrázky ledové mapy (pod Sombrou?)
    • Bude to mapa pro ty módy s menším počtem hráčů (1v1,3v3),jinak je to základna kde byla zmražena Mei
  • chinpokomon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit