Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik

    Survival je to super, souhlasim s klesající motivací budovat základnu, to bych dokonce řekl, že je velká škoda. Stavění je tam totiž jinak vymyšlený skvěle.

    Nejhorší je nicméně cestování, rogalo to snad trochu zlepší, ale ty jednokolky vymejšlel nějakej totální šílenec. Cesta v noci je sice výborně atmosferická, ale ovládat se to nedá :D

    • Pavel Makal

      Jednokolky jsou hrozný, ale golfové vozíky docela fungují :))

      • JohnyTheZik

        Velkej souhlas! Doufam nicmene, ze uz se u toho da koukat na mapu :) 

        Kazdopadne diky za recenzi, zkusime se do toho vratit, sam jsem ted docela zvedavej.

  • oh super, nakoniec sa recenzia spravila, ted uz len najst cas, co tak skoro nebude, Persona 5 Royal zere mnoho casu (cca 65-70hodin ted a som len dokoncil Futaba palace/story....+prisiel Shogun a tak dale O:-) )

  • jurb83

    A pritom to bezi na Unity engine, klobuk dole!

  • ALHAZRED

    Pevel, mám velmi rád tvoje recenzie, a celkovo prístup ku hrám. Vieš proste oceniť kvalitu, pre teba je ten pohár vždy poloplný nie poloprázdny. Klobúk dole, len tak ďalej, a ešte by ma zaujímal tvoj názor na Starfield...😉

    • Pavel Makal

      Díky, to mě moc těší. Hele, já se ke Starfieldu vlastně ještě pořádně nedostal, ale fakt je, že jsem na té první městské planetě a nějak se do toho nemůžu dostat, nemá to na mě ten efekt, jaký měl třeba Skyrim. Ale až se mi jednou (možná, snad) stane, že budu mít volný stůl od aktuálních her, tak to ještě zkusím, nainstalované to pořád mám :)

  • vonTossis

    S kamarádem jsme dohráli před Vánoci a chystáme se znova teď v hotové verzi. V early access trošku nedržel příběh, ale zážitek skvělý. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit