Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ravux

    Proc pisete u zelenych nebo u modrych? Tady se snad nesmi napsat Alza, Czc nebo nebo jineho??

    • LiarForHire1

      Jelikož žijí z reklamy a přímý název by byla reklama zadarmo.

      • ravux

        No a? :) Proc ti to vadi kdyz chces nekomu sdelit informaci, ze sis neco koupil na Alze?

  • Gulivera84

    Jeziskote, ty Vaše morcatka sou roztomile, srdce mi pookřalo...😇

    Ps: cekam uz 5 mesic u zelenyho na svoji PS5, mate snema nekdo zkusenost, prijde mi ze u modrejch to odsejpa a odbavujou lidi rychleji...

    • J.V.Stalin

      U zelenýho jsem objednával 20. 11. 2020 a přišla mi 29.07.2021

    • mr.clayman

      O zelených mluvit nemůžu, ale zhruba v půlce dubna jsem objednával diskovou variantu PS5 u "fialových" a přišla na konci srpna, což jsem popravdě nečekal. Předpokládal jsem, že budu touhle dobou ještě čekat.

      Co se zelených týče, trochu se bojím, že většina lidí bude kupovat tam, takže budou mít nejspíš největší objem předobjednávek. Nicméně ale pokud už čekáš skoro půl roku, řekl bych, že o moc déle už bys čekat neměla.

      • Gulivera84

        Taky sem to tak predpokladal cim vetsi obchod tim vetsi pocet konzoli, no vsak se dockam, jen je to uz dlouhy no...ale dekuju

    • Werewius

      Já jsem si u zelenýho objednal PS5 v den předobjednávek a od zahájení prodeje 12. 11. jsem na svoji mašinu čekal cca 5,5 měsíce. Jaká je situace teď, netuším.

      • Gulivera84

        Dekuju, pocitam tech sest mesicu, tak na vanoce doufam uz bude doma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit