Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Knifer

    Tak tohleto ani nezaregistrují, ani mě nenapadlo nakupovat digitální distribuci jinde než na PS storu. Digitálně jedině hry ve slevách za pár korun, day one hru za plnou cenu už nikdy víc. 

  • victor

    Kam kráčíš Sony ?....Takhle už člověk vážně uvažuje , že přejde na druhou stranu ....

  • mx0r

    Ja by som si velmi rad zadal moju kartu do PSN accountu, avsak ked som si ho zakladal, slovensky store este nebol (a kedze som byval v Prahe, tak ci tak som mal cesku kartu)... takze mam cesky a neexistuje sposob, ako to zmenit na slovensky. Co je absurdne, kedze tam naozaj nie je ziaden regionalny rozdiel. Co je o to prekvapujucejsie, ze defacto Sony prichadza o moje nakupy, kedze sa mi nechce absolvovat kupovanie kreditu za kazdu hru, ktoru by som si bezne kupil. A Nintendo ziskava, kedze ti s mojou kartou (alebo PayPal-om) nemaju problem...

    • Derp_1337

      Jo, nemožnost změnit region účtu je velmi otravná věc.

      A zkoušel jsi propojit tvůj PS účet s PayPal ?? To by teoreticky mohlo obejít problém.


      druhé řešení, co mě napadá, je vytvořit si 2. účet, který už bude nastavený na Slovensko. Mít 2 účty se občas hodí (třeba pro hraní některých multiplayerových her v kooperaci 2 lidí na jedné konzoli).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit