Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cca 6800 Kč bez DPH za novou konzoli už je relativně rozumných. Ale čekal bych větší rozdíl oproti ceně Pro.

    Já nad tímhle rozhodně uvažovat budu. Smysl? Když pominu standard v podobě zábavného hraní, tak: menší, levnější. A to mi stačí. :) I když to vypadá lacině.
  • Uvidime jak se slim bude darit. Mne slim neprijde cenove vyhodna. Za priplatek 25 % si bude moci clovek koupit konzoli o 130 % vykonnejsi. Kdyby slim byla za 4 az 5 litru, verim ze si zakazniku najde dost. Ja bych do ni nesel, ale na druhou stranu ani necitim potrebu upgradovat.
    • souhlas, ten nepoměr cena/výkon je trochu směšný. Jde zde vidět, jak je cena minimálně jedné z konzolí uměle nastavena.
  • ringmancz
    Just as pretty? No z obrázků to tak nevypadá.
  • po tomhle ani prasivej pes nestekne

    tohle bude vetsi fail nez wiiu
    • To si vubec nemyslim, s cenou 8k a s tim ze hodne lidi 4k TV nema a jen tak mit nebude to bude pro plno lidi zajimava volba. Kdyz jeste prihlednu k tomu ze vetsina beznych konzolistu rozdil mezi 30 a 60 fps nerozezna ..
      • ale tohle jen ta slimka, PRO nejakej smysl ma, aspon drobnej upgrade po tech letech
        • Slim verze se dělají hlavně kvůli levnější a efektivnější výrobě. Vyřeší se technické problémy starých verzí, upraví chlazení, použijí výhodnější komponenty. Není to myšleno pro lidi, kteří už mají plně funkční starou verzi.
          • ještě bych dodal, že slim verze mají rovněž nižší spotřebu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit