Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jendabek
    ta hranatá čára na screenshotu je ovšem do očí bijící :-)
    • Obrubník s useklým koncem díky pozici kamery je radši zakryt blurem, to neřeš :D
  • Jack1947
    Nuze, uz asi to nikdo nehral i kdyz GT5... jo no jo chteli aby lidi kupovali GT6.
  • Gran Turismo je jako mlácení klackem do mrtvoly. Budoucnost patří hrám jako Assetto Corsa, která tady má prakticky nulovou publicitu a přitom ve všech směrech je to úplně jiná liga než GT
    • Odpověděl sis sám, Assetto Corsa je úplně jiná liga. Je to simulátor pro zapálené hráče PC only (naproti tomu pCARS vyjde i na nextgen konzole), kdežto Gran Turismo je mainstreamový skoropolosimulátor což mnohým vyhovuje.
      • Právě že AC je hodně populární i u nehardcore hráčů, protože tam jde zapnout spousta pomocníků a lidem prostě stačí, že to dobře vypadá. Divil by ses, kolik lidí to hraje jen na klávesnici. Je potřeba popularitě těchto her trochu pomoct, ale příjde mi, že tady jsou ty články snad na objednávku.
        • Na klávesnici ? skoro nikdo, většina to hraje na gamepadu a ti movitější na volantu (alespoň podle fóra), pomocníky si můžeš zapnout v kdejakém simulátoru a přesto v oblibě nejsou. Ale jinak máš pravdu, simulátory obecně se tu moc často neprobírají.
    • Asi tak ,možná nejlepsi simulátor na trhu který je před vydáním a na games o tom není ani slovo,doufám že to včas napravite a o hře budete častěji informovat ,myslím že je psát o čem když skoro kazdejch 14 dní je novej update diky.Btw.Gran turismo je taky dobrý ,ale obsahem a ne zpracováním jízdy atd..což je škoda
  • Aneb další důvod, proč hrát na pc
    • Na pc se snad servery nezaviraji?
      • zaviraji, to jo. Ale je funkcni moderska komunita ktera prevezme oteze a po uprave se jede dal :)
    • Co to s tím má společného ?
      • XorxoxTalarius
        No pokud koupis hru pres Steam, tak ti servery pojedou vzdy (tedy dokud bude Steam), pokud koupis hru pres GOG nainstalujes Hamachi a hrajes pres "LAN", pripadne pres direct conect
        • "No pokud koupis hru pres Steam, tak ti servery pojedou vzdy" ne pokud je to 3rd party hra (což je většina), nedejbože mainstreamový AAA titul. Bo většina titulů se sice na steamu prodává, ale steam server na MP nevyužívá. Kdyby ti to nestačilo máme tu případ kdy se celá hra odstřihla od Steamu a vymazala z knihoven hráčů (teď nedávno o tom psali), hry s licencí od Marvelu (pokud se nepletu) jsou hromadně stahovány z online distribuce atd.
  • Hanzales
    Ono to v podstatě není zase až tak strašné :) GT5 jsem pořídil 3 roky nazpět s PS3kou, často jsme i relativně nedávno s kámošem chvílemi pojezdili v MP, ale dneska už to spíše leží v krabičce. Každopádně si myslím, že hodně lidí to hraje průběžně dodnes a hlavně třeba s kámošem po netu. Pak věřím, že taková zpráva asi hodně nakrne. Z osobního pohledu se mi zdá GT6 zatím velmi nezajímavá. Respektive jízní model má soudě dle proježděného GT Academy a dema citelně vylepšený, grafika taky poskočila, spousta věcí jako rychlejší načítání závodu taky potěší, ale za tu cenu jako takový upgrade GT5 mi to přijde neadekvátní, obvzláště pro majitele GT5. Pro lidi, co si koupili PS3 nedávno ovšem bude GT6 jistě jasná volba. Nicméně pointa je v tom, že v tom květnu, kdy to sestřelí už bude člověk pomalu uvažovat o PS4. Uvidíme, jak šikovně bude vyvážený Drive Club co se týče arkádovitosti jízdního modelu vs zábavnost, případně už to GT6 bude tou dobou stát 3 stovky :) PS: doufal jsem, že u té 6ky zapracují na kariéře, je tam nějaká změna? Jestli mně na GT5 něco štvalo, tak že po odkroucení dlouhého začátku mi pak přišly všechny závody až po předposlední obtížnost většinou o ničem, člověk prostě předjel, ujel a dojel jako první a aby to byla výzva, musel si schválně auto zase třeba podtunit. Co se týče kariéry, tam mě třeba více oslovila Forza4. Nějak mně to více táhlo dopředu a závody byly tak nějak intenzivnější a hlavně to upgradování bylo s tou kariérou tak nějak lépe vybalancované.
    • faitheater
      Kariera v GT6 je rovnaka ako v 5ke. Dokonca by som povedal, ze este o nieco viac zjednodusena (alebo som sa ja tak zlepsil od cias GT5? :)). Ale ziadnu velku vyzvu necakaj.
      Licencie su jednoduchsie, zavody tiez, dokonca zmizli aj vytrvalostne zavody...
  • prvně at pořádně dokončí GT6 a až potom ukončují GT5.Kde je slibovaná podpora 3D,a to ani nemluvím o srovnávaní aut ve třídách,to GT6 se má co učit od GT5.
    • Yamauchimu jsou tyhle výtky ukradené. On si inkrementálně tvoří svůj obraz dokonalé hry, a každých pár let vydá "betu", která mu to na chvíli zafinancuje.
  • it is a SONY! Tak rychle kupujte GT6 za tri roky vam ji vypnou! *1* A podpora LAN je dnes v dobe internetu zcela zbytecna CO? *10*
    • Nahodou, ma oblibena War in the North LAN podporuje, ale rad bych vedel, zda to realne vyuzilo alespon jedno promile hracu.

      Ja GT5 online nehraju, ale Sony dela chybu, ze tak moc tlaci na pilu s jeho vypinanim a mozna i Resistance 3 mohla jeste podrzet. Akorat si tim kazi image. Na druhou stranu, netusim, jake to s sebou nese naklady. Nizke asi nebudou, pokud je provozuje odpovedne.
      • XorxoxTalarius
        Ja jo :D
      • vzhledem k cene hry a poctu prodanych kopii zcela zanedbatelne
        • A co do tech nakladu zapocitavas?
    • ucho
      no popravdě ano, podpora LAN je bohužel v dnešní době internetu opravdu zbytečná.
      • Pche, tenhle víkend byla u nás taková Lan-Párty (PC), že by se ti z toho spadla brada. Nic nenahradí tu atmosféru, s partou zkouřených a mírně přiožralých třicátníků, hrajicích pospolu nějakou dávnou pecku.
        • ucho
          tak si někdy zkuste LAN párty s PS3, to je taky psina...
          • PS3 sux
            • ucho
              tak to jsi asi zavítal pod špatný článek...
      • uživatelé EoIP a VPN obracejí oči v sloup...
  • Tak toto je NONSENS ! PS3 mám ako DVD prehrávač pod TV a jedinú hru, ktorú som s ňou kupoval bola práve GT5 v bundle. Ako si toto dovoľujú ? Však GT6 je len pár mesiacov na trhu a oni idú vypnúť predchádzajúci titul. Tri roky je veľmi krátka doba.
    • Instalací hry souhlasíš s "podmínkami služby", které obvykle mimo jiné obsahují klauzule o nulové garanci podpory a služeb. Proč zpochybňuješ něco, s čím jsi souhlasil?
  • Docela by ma zaujimalo ci by to tiez nebolo na zalobu. Totiz ked mi vypnu server a tym padom znemoznia hrat MP v hre tak mi vlastne ustrihli cast produktu ktory mi pred tym predali s nejakou funkcionalitou ktora je teraz nepouzitelna. Ferovejsie by mi prislo keby spolocnosti spolu s vypnutim vydali serverovu cast ako volne dostupnu a ak niekto chce nech si server rozbeha.
    • V podmínkách máš že si společnost vyhrazuje právo vypnout servery :) a ty jsi ty podmínky přijal.
    • ucho
      ty budeš asi hodně překvapenej, až se jednou vypnou servery Steamu :)
      • az se to stane na kazdou hru vyjde patch ktery to povoli. Jsuo to samotne slova vlastnika neni duvod jim neverit. :)
      • to proč ? většina 3rd party titulů jsou nezávislé na steamu jakožto službě a jdou spustit v Offline módu. A soubory hry si můžeš zálohovat takže v tom problém taky není.
        • Kdy uz lidi konecne pochopi, ze offline rezim je jen docasny? :-)
          • lenze momentalne sa pracuje na jeho uprave, aby uz docasny nebol :) Co tu budes vypisovat potom?
    • MP není část produktu jako spíš služba kterou poskytují
      • no to moze byt omyl. Zalezi ako MP propagovali a ako to predavali. Nehovoriac ze minmalne urcita cast toho MP musi byt aj v klientskej strane hry.Samozrejme to ale cele asi stoji a pada na licencnom ujednani kde to asi pravdepodobne maju osetrene :-(
    • Miserius
      Na zalobu? Takle to uz maj vypnuty desitky (ne-li stovky) her, taky se soudíš?
      • Ja ? ja tu hru ani nemam ani nehram, je mi to fuk. Len skor GT5 mi pride ze neni az tak stara hra a moze to hrat stale dost hracov, hlavne v USA kde to s takymito zalobami len tak svisti.
  • No aspon za to neplatej ne jak my s 360tkou *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit