Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Já navrhuji, aby si každej koupil to, co chce a každej nekupoval to, co nechce. Deal_?

  • victor

    Jsem na vážkách ... Tohle nebo Atari VCS ? :DDDDDD 

    • Ilusiveman

      Asi teda lepší nic, ne?

  • Jack1947

    Proč ne že, když není jiné možnosti než emulátor.

    • Jack1947

      Děti nevědí jak PSX začínal... takže zas taková ždýmarna to podle mě není.

  • ucho

    jako proc ne, uplne marne to neni, pokud clovek nema problem se starymi hrami. jenze dost klasik vyslo uz i na PS4, popripade novejsich lepsich verzi, takze dost zalezi na tech hrach. je fakt, ze 2500,- je celkem dost, ale kdyz je v cene 20 her, tak to vylozene prepalena cena neni.

  • Bobrkola

    Cítím z toho chuť vytěžit co nejvíce na tetro-vlně. Ovladače bez dualshocku, absence sí´tového kabelu, v nabídce pouze 20 her (pravděpodobně bez možnosti dokoupení dalších) a celé to poběží na čipu typu raspberry pi. Pokud je někdo velký fanda proč ne, ale osobně mi to přijde jako zbytečně předražené hračka. Btw pokud budou tímhle tempem vydávat retrokonzole, tak to brzy u sběratelů bude vypadat jako v béčkové zastavárně :D.

    • SalemCZ

      tak je fakt že na to stačí emultor

  • Joshua

    a prave sitovy kabl by mnel byt u kazdeho el. zarizeni samozrejmost

    • victor

      Styl Nintendo  :DDDDD ...A USB-C opravdu ještě  jako standard napájení nevede úplně každý .

  • SalemCZ

    Asi bych tam zkusil dát ty hry který se nejlépe prodávali, ale je to o dohodě Sony a vydavatele té hry. Tony Hawks by nebyl špatnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit