Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odklad určitě pomohl ale nudná arkáda je to pořád
  • BookerDeWitt
    I NFS má lepší jízdní model, než Delayclub (Hrál jsem betu na For Games) *11*
  • Šmarjá, takhle moc "sociální hry" snad nemají ani na FB. *11*
  • Miserius
    Hh, slušnej fail teda ta PS+ verze... Sice se pořád vdušujou že to neni demo, ale rozhodně to k tomu má blíž než k nějaký "půlce hry" jak jednou tvrdili... A 50 dolaru upgrade to je taky kauf
    • Co je na tom za fail? Buď si koupíš kompletní Driveclub standardním způsobem, nebo ti je dána možnost si zahrát osekanou verzi zdarma. Mně to připadá v pohodě.

      Fail byla nová forza. Když sis koupil "plnou" hru za peníze odpovídající AAA hře, tak jsi dostal "free" to play demo, kam sis musel dokupovat auta a tratě.
    • ucho
      no je to demo, ale někomu to může na nějaký to ježdění stačit. ale upgrade bych té plné verzi neříkal. spíš možnost koupit plnou za zvýhodněnou cenu pro členy PS+ :)
  • Probuh kolik stoji normalni verze, kdyz zlevneny upgrade stoji 50 eur.
    • no prece "normalne" 60€ dit je to konzolova hra! sice koupis levne konzoli, ale pak co das za hry *13* a stejne se najdou trubky co budou brecet, ze mnohem lepsi PC za 15tis je moc drahy /facepalm
      • A neni náhodou cena standardni PC hry 50€? Kdyz už vytahujes doporučené ceny, za které to samozřejmě u nás nikdo neprodává, tak bys to mel dělat na obě strany ;-)
        • NE není PC hry stojej 1000,- a to je sezenete v digitalni verzi i za 640,- (bavime se o top novinkach) jinak muzes mi tedy ukazat odklaz kde se u nas prodava za ty NEdoporucene ceny na konzole? hod sem odkaz treba na Watch Dogs pro PS4 ja ji nikde pod 1479 nenasel a to uz je jedno ta 100 mene nez doporucena
          • stejně v těch nejlevnějších obchodech (kde není ani možnost zboží vyzvednout zdarma na pobočce) těch 120,- korun o které je to levnější než doporučená, dáte za poštovné... to je normální kartel ceny příšerný
      • U nas teda konzolove hry rozhodne 60€ nestoji.
        • to je pravda jsou drazsi!!! ps4 hry stoji 1699,- nebo 1599,-
  • God-of-War
    Odklad tomu jen prospel. Vypada to paradne a uz se na to tesim. Jeste by to chtelo dalsi dil Motorstormu.
    • deridon
      vážně prospěl? pamatuji nějaký článek, kde autoři říkali, že tu hru vlastně dělali pěkně dlouho, pak se musela dost předělávat a teď další odklad, k tomu tento obchodní model.. kdyby to bylo ve velikosti Gran Turisma, Forzy či Project CARS, tak bych se jim nedivil, ale tahle hra spíš na mě působí jako GRID či NFS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit