Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych do Elite šel hned, protože jsem fanda sci-fi, vesmíru, prozkoumávání atp. Ale jedna věc mě na hře opravdu děsí a odrazuje. Že bych nehrál asi už nic jinýho a sežralo by mi to hrozně moc času. Trochu paradox, když se vlastně vývojáři snaží přesně o tohle, že?
  • Novackum doporucuju tenhle guide skoda ze ho nekdo neudelal pred rokem kdy jsem se musel vsim tim prokousat co a jak .Fanousci ED me musi dat zapravdu ze tenhle guide je super.
    https://youtu.be/CR0r3ljnU1U a take doporucuju Trading tool http://www.elitetradingtool.co.uk/
  • Rejsek
    S tim vlivem na rozlozeni galaktickych sil bych brzdil. Muze se taky stat, ze se po case zacnou nove prichozi hraci schvalne pridavat na tu stranu, ktera ma hodne navrch a to nedela dobrotu.
    • Mno zatím jak pozoruji fungujování PowerPlay, tak to tak zhavy nebude.. Ono tam jsou určitá omezení. A třeba dobytí vnitřních uzemí může být celkem obtížné nebo minimálně může trvat pěknou dobu. Uvidíme za pár měsícu jak se to změní.
    • Ano a oni pak jednoduše přidají nějakou šťavnatost těm slabším a lidi se zase přelejou a takhle pořát dokola. Jenom HC hráci zůstanou bojovat za ty svoje.
      • Imperium!!!!
  • Mám takoví dotaz je tam i jiná kamera než pohled z kokpitu ? Jelikož to je otřesnost
    • Jj, je otřesné být v nějakém autě a koukat pouze zpoza volantu a nevyskocit si nad kapotu a rozhlížet se po okoli. Zrovna u téhle hry je tato věrnější simulace výborná a už vidím, jak by si zkazil dojem z té hry mít možnost utočit z pohledu zvenčí.
    • otresnost je tvuj dotaz.. asi by jsi mel poctak na SC tam se vic kochas sklenenejma lodema nez bojujes.. nebo need for speed ;)
    • Jdi si zahrát Star Conflict, ptákovina, ale pro tebe ideální *3*
      • A ty jsi přišel na to co je pro mě ideální jak ?
        • no kdyz nezvladnes cockpit view, což je základ kazdeho leteckeho i vesmirneho simu tak neni ti jinak pomoci :P
          • No tohle není o zvládání a nezvládaní jen mě nebaví se pořád jen koukat na přístroje a radar radíš se podívám na boj z většího odstupu stejně jako u Freelancera
            • drasta
              Ja bych si spis dal treba nejakou pruletovou kameru nebo neco takovyho kdyz letim dlouhe trasy. Souboje me z kabiny proti tomu opravdu bavi.
            • Proti gustu zadny disputat. Myslim ale, ze (nejen) vesmirne souboje v E:D maji grady i prave proto, ze sedis v kokpitu a jsi tak "uvnitr" vseho deni a ne jen vnejsi pozorovatel sve lodicky. Kupodivu treba u WarThunder jsem mel radsi vnejsi pohled, ale u E:D po nem vubec netouzim a i kdyby byl, nepouzival bych jej. Zkus se podivat na videa souboju na youtube, treba zjistis, ze ti ten nuceny kokpit v tomhle pripade zase tolik nevadi :)
    • Ze by simulator? Snazi se navodit fakt, ze jsi v lodi a sedis na dane zidly a podle toho mas i vyhled? Navic kdyz si k tomu poridis nejaky headtracker, tak se muzes divat pekne i okolo sebe..
      • upřímně, ještě jsem neviděl simulátor bez externího pohledu, snad všechny ostatní letecké, jízdní a jiné simy ho mají.. imho je mnohem lepší nechat hráče si vybrat co mu vyhovuje nejvíc, než se snažit něco navozovat
      • FSX je také simulátor a podle mě věrnější než ED a pohled mimo kokpit má - dokonce několik. Podle mě je chyba, že v ED nejsou další pohledy. Je o zbytečná chyba téhle hry. Bohužel jedna z mnohých zbytečných chyb.
        • pre lamy chyba, pre fajnšmekrov výhoda *3*
          • To je odpověď hlupáka.

            Já mám ED rád, ale štve mě to fan boyství kolem téhle hry. To vůbec hře nepomáhá. *7*

            Hře hrozně moc věcí chybí a je potřeba to vědět.
            • ED má nedostatky, ale chybějící 3rd person kamera v soubojích to není. A doufám, že ve hře nikdy nebude.
      • No pro mě je to spíš létání podle přístrojů takže si to moc neužiji
    • Ne, jen z kokpitu. Externi kamera sice take je, ale letat se s ni neda (zablokovane ovladani, je jen pro potechu oka).
      • Hmm škoda tak tím pádem je to pro mě nehratelné
        • Johnny
          xD xD tak dneska si mě asi pobavil na celý den :D :D
        • Daj si Star citizen, tam je niekolko pohladov + bude tam FPS modul v style COD...:)
          • walltar
            No tam taky třetí osoba nebude moc na boj (a při FPS boji bude úplně vypnutá aby ses nemhol dívat za roh) máš u ní vypnutý hud, takže moc nevíš kam míříš a tak.
            • oproti ED mi to prislo teda celkom pouzitelne, lebo tu lod realne ovladas+to prepinanie kamier je dost rychle oproti Elite, kde tu kameru nejaku chvilu natahuje atd.-presne kolitomu aby sa to nedalo v subojoch vyuzit (star citizen som skusal).
              FPS (first person shooter) - toto hadam staci aj bez komentara.
  • Stojí to za to si to koupit? jsem velkej fanda do vesmírných her, ale všichni o tomhle furt píšou že to rychle omrzí
    • Počkal bych na více obsahu a dodělání pár nedodělků.
    • Jestli jsi fanda vesmírných her tak určitě. Souboje jsou velmi zábavné a omáčka okolo chvíli vydrží. Hra je hodně o pilotáži lodě - pokud tě baví sedět v kokpitu a máš hotas, tak je to supr. Lidi to často přestává bavit, protože dobré lodě jsou drahé a zjistí, že za týden hraní si je nekoupí.
      A jak někdo zmiňoval, je to trochu "planetárium". Takže vesmír není duhová mlhovina, ale OBROVSKÝ a až na výjimky, dost prázdný vesmír..
      • Včera jsem k tomu po dlouhý době sednul a za celé odpoledne jsem vystřídal tři lodě. Šlo o to, že průzkumem si člověk zase tak moc nevidělá a nemohl jsem najít žádnou obchodní trasu, až konečně včera. Z Addera do Kobry a pak na Type-6. Když se sypou credity, člověka to hned zase začne bavit. Předtím jsem se hrozně plácal a spíš objevoval. :)
    • Já to hrál od prosince do března nebo dubna. Ale hrál jsem to hodně, hodně, na to, že mám málo volného času. Koupě rozhodně nelituji. A ani nemohu říci, že by mě to omrzelo ve smyslu nudy. Spíš mi bylo líto nehrát nic ostatního. Teď si to zase zahraji, když vyšel ten update.

      Mrkni sem

      https://www.facebook.com/groups/elitecz/?fref=ts

      Je to dost dobrá česká Elite komunita
  • Ještě 10 takovejch updatu a možná v té hře bude i co dělat....
    • Hru hraju od prosince, kdy jsem si ji koupil, a pořád tam mám co dělat. Jestli nejsi fanoušek astronomie nebo vesmírných her, tak ta hra hold není pro tebe.
      • No hra je z atsronomického hlediska velmi nepřesná, takže bych jí pro velké nadšence do astronomie moc nedoporučoval. Pro nadšence do vesmírných her je to ale povinnost.

        Podívej se na hold vs holt. Tuhle debilní chybu dělá příliš mnoho lidí a přitom se stačí jednou podívat, jak se to má psát... *3*
  • Servery Elitu jsou uz nekolik hodin offline - probiha udrzba a potom nabehne nova verze. Neustale klikam na spoustec a cekam az se mi konecne zacne stahovat nova verze :)
    • Aha a ja si rikal zrovna ze bych se po par mesicich na to zase podival.. laka me to tam a divim se porad, ze se neda pripojit :D Na webu to pise, ze jsou servery UP. Na forum jsem se chystal jit.
    • Na foru psali, že by to mělo trvat šest hodin a začali cca v 15:30.
      • Vim ale doufam (doufal jsem) ze tech 6 hodin schvalne prehnali a ze to stinout driv *7*
        • No vidíš! Doufal jsi správně *1*
          • Jeste ze jsi to tu napsal musel jsem resetovat steam aby to zacalo stahovat *1*
  • Jak venku? Pokud vim tak je zatím powerplay ve fazi beta..
    • behom dnesneho vecera by mal byt vonku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit