Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z PSP mě bolel palec, a z Vity bude zas *1*
    edit: budou bolet voba
  • Acindards
    Hra to může byt dobrá, ale na PSV se určitě nehodí. Ten přístroj slouží na pořádné odreagování (jako třeba novy darksiders by se mi tam líbili, nebo už na psp profláklej God of War). Pochybuji že někdo bude chtít hrát nějakou emocionálně silnou hru do které se ponoří při cestě do školy a těžce prožívat role-play, ale tak kdo ví od Japonců nikdy nikdo neví co má čekat ;)
    • Nemyslim si, ze ta hra bude az takovahle. Jestli to bude dobry, tak si to koupim.
  • Veskoslav
    Ale jo. "Díky" Vitě jsem si koupil minulý měsíc v akci PSP poslední generace za 1700 a 10 her za 800:)A mám do vlaku vystaráno:)
    • Já zas využil akce na PSN a koupil si GTA Vice city stories za 200 Kč, stejně tak Gran Turismo a rovněž mám vystaráno na dlouho dopředu. Nahrávací časy na Vitě jsou otázkou okamžiku. Škoda jen, že zrovna to GT stupidně nadržuje japonským značkám a má evidentní problémy se statistikami, jinak je to na handheld až překvapivě dobrej pocit z jízdy. Ani nemůžu věřit, že něco takovýho říkám, na titěrným analogu a "malým" displeji, ale je to tak *1*
  • zní to dobře škoda že to nebude na pc a že to bude exkluzivita *9*
  • MidnighT91
    Na tom obrázku, to není Prototype ? :)
  • Trole, příteli, souhlasím, Vita se moc nevyvedla.

    Ale pár pecek tam je... třeba Gravity Rush, Persona 4 Golden a právě třeba toto.

    Za několik let Vita jistě cenově spadne, a pak si ji rád pořídím i třeba jen pro 5-6 her.
  • Vita nepotrebuje nove hry. Vita je uz mrtva.
    • Ty jsi mrtvej ale duševně. Stejně jak trol diskuzní, pro kterého je psaní blbostí naplní jeho trapneho a zbytečného života, prostě ubožák bez cíle a špetky inteligence vyššího stupně.
    • Trol.diskuzni
      Vita byla mrtvá už při svém narození...
      • Škoda že ty jsi nebyl mrtvej při narození. (Trolle)
  • spis by me zajimala recenze PC verze Dark Souls
    • Keyz
      No když překousneš tohle : http://pc.gamespy.com/pc/dark-souls/1225854p1.html
      Tak bych řekl,že to jde.
      Bohužel je tam dost zvláštností přímo ve hře které ten pocit z drsného světa sráží...
      Osobně se bavím mnohem více u Darksiders 2 a to nemám rád takto barevné hry.Tam je prostě jasné co se jak dělá a hráč má nad postavou kontrolu.
      - Co je naprosto debilně je použití zaměření.Zaměříš jednoho a jak se pohybuješ tak zaměření ti samo přeskočí na druhého a ten první tě lehce sekce do zad :) Když nepoužíváš zaměření tak tohle nestane ale protože se postava neotáčí dle myši ale podle toho jak mačkáš čudlíky tak se obtížně postavíš do pozice aby ses vůbec trefil.
      • hm, smutne
  • Ať převedou na Vitu Spec Ops: The line. Nedávno jsem to dohrál a je to skvělá hra, ve které si člověk užije i to dilema.
    A to jsem čekal CoD. Naštěstí jsem se nedočkal *4*
  • Trol.diskuzni
    PS Vita je jeden velký fail.
    • Jak pró koho, mne se vita libi mnohem vic nez psp a í to se mi libilo hodne.
    • A nebo seš velkej fail akorát tak ty, s jediným rozdílem, a sice že u Vity to ukáže až čas. Těžko soudit úspěšnost konzole pár měsíců po jejím vydání. O úspěšnosti Xboxu nemá dnes už moc smysl polemizovat a taky mu trvalo hezkou dobu, než se Microsoftu zaplatil. Z designovýho hlediska má Vita hodně co nabídnout. Jedinou otázkou zůstává, kdy toho někdo nějak rozumně využije, protože současný hry se tomu skoro ani neblížej...
    • Pokud nepočítám svýho ptáka, tak Vita je to nejlepší co jsem za poslední dobu držel v pazourách.

      Těch možností co nabízí (nejen) ke hraní her je nespočet. Velkej problém je v tom že má zatím málo her, který by člověka donutily tuhle šikovnou věcičku koupit.
    • Hanzales
      Takže jsi to v rukách vlastně ani neměl ;o)
      • Trol.diskuzni
        PSP stačilo (vlastnil), Vitu jsem viděl a je to úplně stejně dementní...
        • Copak se ti nelibilo? Mne akorat jeden analog a to vita poresila dobre.
    • Velký fail je tvoje narodenie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit