Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chci PC verzi.... !!! konzole jen konzole *16*
    • Počkat, počkat. Já měl za to že to má vyjít i na PC. Byť se o tom v článku nezmiňuje, je to v sekci i pro PC.
  • MickeyMutant
    Mr. Hankey, Ježíš a jednorožec! Která jiná hra to má?
  • Pan_Klobouk
    Bude to v pohode.
  • Mato1987
    Prosím len nech sa dá na Slovensku predobjednať táto zberateľská edícia
    http://www.amazon.com/gp/product/B00FDQQDBQ/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00FDQQDBQ&linkCode=as2&tag=infatgamer-20
    V momente by som ju bral, som veľký fanúšik south parku, mám všetky série na blu ray :)
    • Ak ano tak predrazena.
      • Mato1987
        no ak sa bude dať kúpiť na Slovensku tak by to nemalo byť drahšie ako 60 euro, čo je ešte celkom prijateľné.
        Keď si to porovnáš s GTA V zberateľskou edíciou tak je to fakt dobrá kúpa :)
  • MidnighT91
    Ten rok, do nové série byl ku****** dlouhej. Btw:. Tahle série bude mít jen 10 epizod a mají smlouvu až do 20 série...
  • lol ty animace a grafika, vypada to jek ten debilni serial v tv
  • prudislav
    ouch ta cena....
  • spoock
    O Vánocích bude co hrát, tedy pokud to dopadne se hrou dobře.
  • polo offtopic: ode dneska jede nova serie *5*
    • Kéž by se vrátili k duchu prvních sérií. Byly jednodušší, stravitelnější, humornější a bez hlubších myšlenek... Žádný z nových dílů od nějaké 8. série mě nebavil tak, jako Lov (o sopce co nakonec zničila Denver), Zombíci (Mir co spadl na Kennyho), nebo Vybíjená (a čínani)....
      • firebug
        První série jsou fajn, ale až když se tvůrci začali navážet do současných ožehavých témat, stala se z toho nefalšovaná pecka. Vznikly tak nezapomenutelné epizody jako ta o Warcraftu (s10e08), o čekání na Wii (s10e12), o Guitar Hero (s11e13), o Applu (s15e01), o memech (s16e03), nebo o závažném nedostatku internetu (s12e06). A pochpitelně hromada dalších skvělých dílů (vybírám ty, co by mohly čtenáře GAMES zaujmout). Všechno to je zdarma k zhlédnutí na http://www.southparkstudios.com/full-episodes
        • Já neříkám, že není seriál fajn, ale pro mě ztratil takovýho pohodovýho ducha prvních dílů. Respektive rád se na každý nový díl podívám, nic mě ale neláká, podívat se znovu. Přitom ty starý díly si rád pustím občas znovu.
        • smejki
          nebo ten o LOTRovi. Co je to za díl, netuším.
          • firebug
            LOTR díl je s06e13. Taky super záležitost a v podobném duchu bude zřejmě i hra. Takže kdo neviděl a těší se na hru, tak to omrkněte.
  • Jack1947
    Jn, Jak uz jsem zminoval Southparku herne je jako safranu, takze zvedavy jisto jiste jsem. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit