Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První hra byla příběhově dobrá. jak kvalitnější trojdíl, ale end game stal za prd celkem, co se mechanik týče. Auto attackem jsem přebyl většinu spelů co si pamatuju. To bych vytkl jedničce. snad to napraví a přidají přijemnou novou omáčku k hratelnosti. Pak to bude jasná koupě, jednou. Pro fanoušky SP
  • To ma takovou tu trapnou grafiku jako ten 2d serial lol.
    • Bob, to je ten co má takové ty trapné kecy jako lidé zavření v blázincích, lol
  • není na konci hudba z Mass Effectu?
  • První úkol za panáčka s tmavou pletí: Vyrabuj obchod místního korejského obchodníka na protest zastřelení opakovaného recidivisty, který byl shodou náhod také černý panáček a klad odpor při zatýkání. (to tě ale nezájímá, hlavně si narabovat co nejvíce a řvát u toho black lives matters)
    • až na to, že to není korejský obchodník, ale běloch co předstírá, že je číňan *1*
  • zaty
    Těším se. Už Stick of Truth bylo příjemné oddechové RPG s hromadou srandy a doufám, že v tom budou pokračovat.
    • Pro mě teda South Park není oddechovej nikdy. Vždycky se dozvím něco hroznýho o světě nebo o životě *3*
  • už samotný název je sympatická slovní hříčka
  • Už se těším, jen škoda že nebude opět dabovaná. V češtině jsou Cartmen a Rendy nezapomenutelní....
    • Nikdy neni nad origoš dabing. Nikdy! Najlepšie to bolo vidieť vo filmovom seriáli Priatelia. V originále to bolo peckové. V slovenskom dabingu to ušlo a v českom dabingu to bolo hrozné (nešlo ani tak o preklad, ale o výkon hercov, ktorí to dabovali a réžia dabingu bola tiež otrasná). Preto najlepšie pozerať filmy, seriály v origoš dabingu. Obzvlášť angličtina má mnohé slovné hračky, ktoré sa len ťažko prekladajú tak, aby si ponechali zmysel.
      • Ale, vzdycky je lepsi mit moznost volby nez ji nemit.
      • No, Já bych se také slůvkem "nikdy" nezaklínal. Zrovna český dabing celého South Parku je opravdu dobrý a je schopný i těch Vašich vychvalovaných hraček, co postrádají v čj smysl. Nejsem tak dobrý angličtinář a ani už nikdy nebudu, pro svůj věk, ale když jsem hrál první díl SP - klacík pravdy, chápal jsem vtipy stejně jako v českém dabingu. Tahle herní serie je opravdu skvělá a zábavná, proto si dovoluji míti názor, že by mu profesionální český dabing slušel....
      • Slovem nikdy bych šetřil, takový Simpsonovi v originále se moc poslouchat nedají
        • To není pravda... Je to prostě jenom o zvyku.
  • XorxoxTalarius
    No ja se hlavne bojim aby to bylo vtipne, jelikoz to co ted predvedli v jednadvacate serii je pekna sed a nuda.
    • XorxoxTalarius
      Ne jako vazne, nejaky vtip by byl? Pamatujete si neco vtipneho z tech dvou dilu? Jakoze opravdu vtipneho.
      • South park zahnívá minimálně posledních pět sérií. Ale který déle vysílaný seriál ne.
      • mě pobavily i ty tweety od Trumpa/Garrisona, je sice trochu děsivé, že to neni tak daleko od pravdy a taky zatímco svět stojí na pokraji jaderného konfliktu se sev. Koreou, Parker se Stonem si z toho dělaj prču, ale tak dalo se to čekat
        • Nová řada je výborná a ten díl a hlavně song o Trumpovi a smartphonech byl geniální.
      • uaxpk
        První díl mě opravdu rozesmál viz.: https://www.youtube.com/watch?v=xP-D4X0Vafg
        • XorxoxTalarius
          Jo tenhle mne donutil se pousmat.
          • To je tá séria, kde si robia srandu z Hry o tróny? Ak áno, tak tam som sa dobre narehotal.
            • XorxoxTalarius
              Ne, to je ta serie ktera vysla tenhle mesic, serie o ktere mluvis je 17 coz je ctyri serie zpet
  • obtížnost hry podle tmavosti kůže je výbornej nápad *1*
    • Tak schvalne jestli bude na nejtezsi obtiznost prvni mise ukrast kolo. Po vzoru San Andreas. At je to podle pravdy
  • Po nazi zombie fetuses z prvniho dilu me neprekvapi uz vubec nic, na tuhle hru se neskutecne tesim!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit