Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    No já se po*eru. http://www.southparkstudios.com/clips/jq204f/kim-kardashian-is-skinny
  • firebug
    Tohle je bez nadsázky jedna z mých 3 nejočekávanějších her a hlavně úplně jasný "must-buy". Za ty hodiny zábavy, co mi tvůrci ZDARMA už stačili prostřednictvím southparkstudios.com poskytnout, si zaslouží prodeje minimálně takové, jako poslední CoD :-)
  • som zvedavy, ci to bude 1. hra od Obsidianu ktora nebude zabugovana
    *4*
  • Ta ,,reklama" v posledním díle South Parku mě dostala. =)

    Jinak South Park považuju za výborný způsob, jak posoudit člověka podle toho, jestli v něm vidí jen pouštění větrů nebo i něco jiného.
    A k tvůrcům mám obrovskou úctu už jen kvůli tomu, že jim nejde jen o peníze a dokážou se strefovat i do tabuizovaných témat.
  • Jack1947
    Neni lepsiho odreagovani nez... eh... no ... u Southparku kde se prdi.
  • michaliuz18
    traposina pre decka u ktorych je stale IN humor prdiaci alebo co najviac nadavat
    • proc se vubec vyjadrujes k necemu co ti pride stupidni? Proste kdyz jsi ignorant co nechape south park tak to vynechej a hate si nech doma rodicum az ti zase nedaj kapesny.
    • Si dovrsil 18 a hned si myslis aky si vyspelý, uvedomelý..pritom si len karenko co moralizuje v diskusii. Gtfo
      • michaliuz18
        ale dobre proste ma to nebavi deticky vyrastol som z toho mam rad inaksi typ humoru a ne v podani south parku lebo je to otrepane rovnako ako simpsonovci kez by aj tí uz skoncili furt to doja dokola
        neznamena ze som hned vyspely a uvedomely ,vravim ze som z toho vyrastol a ked uz humor
        tak jak slovensky lokaltv o rytmusovi cele je to dedinske a furt sa kazdy rehoce len na tom ako sa povie vtipna urazka a hlaska , niekedy je fajn zasmejem sa ale je to uz otrepane, som radsej ked spravia nieco nove ,ta rybycka alebo kapurkova, a ine, som rad pre zmenu a ne uz 20 rokov tie iste seriali kde sa povi sakra zabili kenyho a terenc si prdne na hlavu
        • ucho
          z tvých slov mám pocit, že south park vůbec nesleduješ a informace o něm máš jen z doslechu, popřípadě z ukázek vytržených z kontextu. ten seriál procházel jistým vývojem. ono už to vlastně není to, co předváděly první sezóny. ten seriál svým způsobem postupem času zrál. samozřejmě jsou i slabší díly, ale těch posledních pár sezón rozhodně stojí za to. je to taková jiná oddechovka, kde má zápletka kolikrát i větší hloubku, o které člověk musí přemýšlet.
          neříkám, že se to musí líbit každému, ale south park není takový, jak ho popisuješ, a cílová skupina není tak tupá, jak očekáváš...
          • michaliuz18
            no okej len sa to tak javy
            mas pravdu nesledujem ho sledoval som ho v detsve az az ,uz ma to nebavi
          • je to nekde ke shlednuti v cestine? titulky
        • vidno ze SP nepozeras ked tu pises ze je to furt to iste..SP paroduje a robi satiru z aktualneho diania vo svete a ako napisal "ucho" .."aby někdo docenil vtípky ve všech epizodách, musí mít slušný přehled o dění ve světě a musí si umět spojovat souvislosti."
    • Prdenim maskovana genialita. Niekto ma tu schopnost to prehliadnut a niekto bohuzial (chvala bohu) nie.
      • Přesně tak. Například poslední trojdíl stál rozhodně za to, skvělí satirický humor.
    • Tys asi nikdy neviděl south park co ? Zase člověk co nadává na něco, ani neví na co.
      • michaliuz18
        pozeral som to az az ,a teraz si hovorim ze vacsiu stupiditu som pozerat nemohol ,z takych blbosti niekto bud vyrastie alebo bude sa smiat aj v 30ke na tom ako niekto prdi
        • ucho
          humor a satira je v south parku náhodou celkem dost inteligentní. ano, jsou tam prdící fórky, ale to do toho universa patří. popravdě si myslím, že aby někdo docenil vtípky ve všech epizodách, musí mít slušný přehled o dění ve světě a musí si umět spojovat souvislosti. samozřejmě ta forma není pro každého, rozhodně se však nejedná o stupiditu.
          • Vrook
            Jednak přehled o aktuálním dění a druhak - stejně jako u většiny cartoons tohodle typu - orientace v americký popkultuře. Na tom to stojí a padá, pokud někdo postrádá jedno nebo nedej bože obojí, tak si seriál asi moc neužije. A je jasný, že člověk, co pak do diskuzí píše, že je to jen s*ačka o prdění pro děti, toho postrádá ještě trochu víc.
            • vlastik.plaminek
              Jacku, animák=/= automaticky pro děcka.
            • Jack1947
              To silne pochybuji ze by to melo nejaky prinos zrovna pro deti, tedy minimalne ve sprostych slovech, tenhle humor nepochopi... a meli by problem i s nekteryma epizodama Simpsnu natoz tohle.
  • rexxarus
    No sláva, snad se to čekání vyplatí *2*
  • nekromant33
    Ať už hra dopadne jakkoliv, jen kvůli scénáři si ji zahraju. Ten humor na mě prostě funguje (mluvím o satiře a popkulturních narážkách, ne o nějaký nucený smršti sprostejch slov, kterou ze seriálu udělal tuzemský dabing). Třeba jen to, že při dialogu s Jimmym se v momentě, kdy se kvůli koktání nemůže vymáčknout, objeví na obrazovce Press B to skip... *1*
    • Lawliet
      Satira je boží. Jedinej humor, kterej mě stále baví. Simpsnovy už ani nedokoukám do konce.. *13*
      • Simpsonovi byl skvělý seriál někdy do cca 15. série, pak si někdo z vedení řekl, že se budou snažit zaměřit na mladší cílovou skupinu a styl humoru se dost změnil a dokonce se to párkrát snížilo i k tomu, že se tot točilo jen kolem prdění *7*
    • Ja by som tolerantne pockal az sa vymáčkne. *4*
  • Tak to je vážně úžasny. Co vic člověk ve hře potřebuje...
  • Cartman se ma co jeste ucit od pana hrocha http://www.youtube.com/watch?v=PSKQ3ZNQ_O8
    • BoB.2
      Pan hroch se má co učit ode mě. *1*
      • ty se hlavně máš učit anglicky...
        • BoB.2
          Proč jsem Čech.
          • Vrook
            Proč jsi Čech? Wauu.. takhle hluboký otázky při neděli.
            • Děti, v bezpečí domova u monitoru a na staršího člověka si dovolují a úplně zbytečně.
              Ne, to nejsou děti, to jsou smradi. Řezat je málo!
          • Spíš bych začal češtinou. *14*
            • Začni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit