Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • staci to objednat ze zahranicniho kramu, bezna praktika v nemecku, dela to tak vetsina lidi, no big deal
  • Nejlepší na tom je, že se autoři s cenzurou dokážou vypořádat vtipně.
  • Recenzent
    Prosímvás - ty nacistické zombies tam nezesměšňují Němce, ale ty hry s Nazi zombíky kterých je všude miliarda.

    Zahrajte si hru, pochopíte.
    • za mne je to čistý. Mimochodem dobrej napad
  • Nevi nekdo jestli je tenhle budhistickej symbol- tedy naopak, taky tak bran? Nebo je haknkrojc vlevo, vpravo proste branej jako propagace atd? Nebo kdyby udelali z okynko jestli to taky vadi, protoze by to bylo brano, tak, ze kazd vi na co to narazi.... To uz by bylo slozitejsi k zakazani. Kazdopadne to moc nechapu vzhledem k tomu kolikrat do roka vidim na monitoru, v kine hakace. At uz v komediich nebo v jinych zanrech
  • Tak se nám tu pěkne rozběhla diskuse o Německu, ale zpět ke hře. Byl bych strašně rád, kdyby to vymysleli pro německou ústavu korektně, ale aby to němce popichovalo ještě o chlup víc než původní verze.
    • Toto je priemysel a nie povinna vojenska sluzba. Cielom produktu nie je popichovat zakaznika od ktoreho sa snazia vylakat peniaze.
      • tak south park bavi nas vsechny prave kvuli tomu, ze si z jakychkoli klišé umi udelat srandu a pro nektere i dost tvrdou- pravdivou a poucnou. A to se nam libi
        • Pravidlo nekritizovat hlavne cielovu skupinu plati takmer vsade.
          • To nemyslis vazne, ze by kvuli tomuhle v nemecku klesl prodej. Ze ne? Po tomhle presne naopak. Mise splnena.
            • Jo jo. Celkove to je slozity tema na diskuzi a dalo by se o tom mluvit a brat v potaz vsechno mozny. az bysme se dostali uplne jinam, protoze vsechno souvisi se vsim.
            • Problem je ze animaky pritahuju deti. A tie casto nerozumeju socialnej kritike serialu. Len tym najprimitivnejsim odkazom ktore tam najdu. Samozrejme cenzura toto nevyriesi ale ja som reagoval na inu vec.
            • neco jinyho rikaji nemci do televize a neco jinyho si mysli. Precti si muj post dal, celkem s tim souvisi. Ale kaslem uz na to. Kazdej mame nejakej nazor
            • To je samozrejme ze ked sa to stretne s byrokraciou, efekt je opacny. Ale ze chces nieco vidiet este neznamena ze s tym budes spokojny *1* A tu islo o to co sa pisalo v 1. prispevku. Fakt si myslis ze nemecke takmer deti sa budu zabavat viac ked sa im 2-3 castejsie pripomenie co robili ich dedovia? *1*
  • Inquisitor
    Paradox je, že se teď o tom mluví víc než kdyby to tam nechali.
    • Pretoze to je zamer
  • Nevím proč s toho dělají takovou vědu. Třeba v Japonsku na přelomu 80/90 existovalo spoustu metalových kapel kteří uplně běžně používali svastiky a železný kříže říkalo se tomu Nazi-image a ty kapely byli dost populární vystupovali v TV a vyprodávali kluby, nejznámější jsou Rommel, Rosenfeld, Main Kampf, Harkenkreuz, ale pozor nejedná se o nějaký holohlaví šašky co známe tady, ale o výborné muzikanty s mnoha projekty. Tak je pravda Nippon vidí 2 světovou trochu jinak pro ně jsou třeba jejich padlí vojáci hrdinové, ale to už je věc názoru. A svastika stejně pochází z filosoficko-náboženských učeních indického původu. Tak co jim to tak vadí.
    • Kdybych byl Nemec, tak jsem na svyho dedu, pradedu, kterej prezil a bojoval nekde jako treba tankista a vypravel mi jak to bylo u Kurska, tak jsem na nej taky hrdej. Co jako museli vsichni narukovat, valka se nikoho nepta co se ti libi nebo nelibi. 2 moji predci byli legionari v Rusku a mam 2 fotky, ktery opatruju jako oko v hlave- moje krev. stejne bych opatroval i dedu v sajdce za kulometem :)
    • XorxoxTalarius
      No jeste bych tam poznamenal ze Risska svastika je oproti te normalni otocena. Uz jsem to tu kdysi psal, Hitler byl blazen do okultismu a tak obrany symbol vzal a otocil cimz udelal symbol utocny. De fakto ze svetla udelal temnotu
      Kazdopadne souhlasim s tebou ze je kolem toho strasna hysterie a muj osobni nazor je ze kdyby se na tu hysterii vyprdli tak to neni tak lakave a ztrati to onen punc zakazaneho
    • vlastik.plaminek
      Rozdíl je v tom, že Japonsko má jasně danou kulturu a mentalitu, která je jejich vlastní. Evropa a USA jsou pod tlakem různých duhových multikulti spolků, které hned začnou vykřikovat, že seš rasista a xenofob jenom kvůli tomu, že sis usral před mešitou.
    • Omluva za tolik chyb, nevím kam čumím.
  • Euro-americká debilita v praxi ...
  • Vrook
    Stejně cenzury tohodle typu (amof žádnýho) nechápu. To jako že by to diskriminovalo nácky? >I am a nazi, and i find this offensive
    • No ty toho, zda se, nechapes vic.
      • Vrook
        Kdybys alespoň přišel s nějakym vysvětlením, tak si buď pro mě za mě ofenzivní co hrdlo ráčí, ale přijít a zahlásit něco takovýho umí každej kriploid ze zvláštní školy.
  • Co je to tady za komunistickou sebranku? Fuj.
    -
    Mě štve že svastiky se odstraňují a symboly většího zla - komunistů - jsou úplně v pohodě. To je hnus velebnosti. *11*
    • největší zlo je křesťanskej kříž - křesťani vraždili, mučili, pálili...

      takhle bys mohl pokračovat do nekonečna :)
      • presne. Furt by nas nekdo vychovaval a pred necim chranil. Jak tady ten odstranoac cervenych hvezd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit