Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOL pepíci sa snažia o dalšiu hru? No to zas bude jeden veľký nehratelný BUG *15* *15*
    • Jack1947
      Jo ale vyvojar (hlavni) je mimochodem Slovak takze si selhal ty.
  • Proč ty Asteroidy nemají žádnou fyziku. Působí to dost komicky.
    • eStar
      Protože hra není ani zdaleka hotová?
    • pecene holuby by si nechcel?
  • Na Space Engineers jsem se tesil jako fanda MC prakticky od prvniho traileru, ale vyvoj po zpristupneni hry na Steamu me moc nepotesil. Zmeny temer zadny, velikost staveb docela omezena, hw narocnost dost velka. Slibovany MP neni.
    • Pokud vím je to ješte jakoby ALPHA.
      Potřebuje to doladit ale i tak tam je zábava.
      Ale větší zábava je to od doby co tam jsou hlavice.
      To co jsem vytvořil bych nerovnal ani nuklearní, atomové nebo vodíkové bombě/raketě (myslím) *15* .
  • Dobrá hra, koupil jsme jí hned na začátku a vůbec nelituji koupi. Jen je škoda že moje lodě vypadají jako by prodělalý několik bouraček :D no snad to do vydání MP a normálního módu ( teď nevim jak to nazvat :D ) vylepšim a budou aspoň trohu k světu :D.
  • Lawliet
    H.A.P.P.Y. N.E.W Y.E.A.R.
    • Dokud tady bude Kalousek, Rath anebo Klaus tak happy nebude *13* .
      • Ale no tak, tady přece nejsme na novinkách.cz. Nekažme si náladu.
  • tonnymontana
    nahodou kdyby byl takovej model poskozeni treba i v EVE bylo by to super:) pockam si az na final verzi kde zdrejme bude i poskozeni trupu lodi a dusledky toho kdyz vam upadne motor. To by byla parada a myslim ze i bezvadna komunita do te doby udela hromadu veci. Jeste si hraju s myslenkou ten acces stejne koupit jako vyjadreni podpory ceskeho tymu ale to si jeste necham projit hlavou preci jen ty svatky nas emocne zmahaji:D uvidime podle videjek a popisu to zni paradne. Vesmir mam moc rad i ruzne programy kde cesujete po hvezdach popripade se presunujete od jedne galaxie k druhe. Pokud by bylo tohle zkombinovane s realnym vesmirem a kolonizaci od slunecni soustavy dale bylo by to super
    • Já si to koupil před alfou, a důsledky odpadnutí motoru a tak tam už byly - když Ti ustřelí reaktor, tak jsi v kaši nejvíce. Když gyroskop, tak Ti loď bude nekontrolovatelně rotovat a když přijdeš o motor, tak ti klesne výkon v odpovídajícím XYZ směru... ale taky doufám, že tu hru -hodně- změní, já se nejvíce těším na Survival... něco, co té hře dá progress.
    • tak ja som zas rad ze v eve niesu ziadne kolizie. Predsalen tam to ovladanie nieje az tak idealne a este si davat pozor aby som nahodou nevrazil do nejakeho asteroidu alebo ineho hraca, radsej nie:)

      inak ja nad tym tiez uvazujem, ze si to kupim len zatial asi tiez pockam kym to bude trosku viac dokoncene.

      A k preskumavaniu a kolonizacii slnecnej sustavy, sice to nieje realna slnecna sustava a celkovo je to tak humorne podane ale odporucam kerbal space program.
  • Pete.palis
    hra mě celkem zaujala...hlavně svoji originalitou;)
  • Škoda toho škaredého šedozeleného vesmíru, na tom by mohli zapracovať...
    • Je to VELICE early alpha, zatim tam jde jen stavet a narazet... Myslim, ze na tom zapracuji pozdeji, az budou ve hre mnohem dulezitejsi veci
      • A funkčního (ale OP) assault rifle nebo hlavic sis nevšiml *4* ?
  • Space Engeneers, resp. Keen Software House, je příklad neuvěřitelně šikovných a pracovitých vývojářů. Jak už psal KuK, spolupráce s komunitou, jak na Steamu, Youtube nebo na Facebooku, updaty hry co pár dní, opravování bugů atd... Za dobu co hru mám, tak mi ani jednou nespadla (ano, nemám úplně tu první dostupnou verzi co byla), ale na to, že to je vpodstatě alpha, tak super. Hra má obrovský potenciál a kdo ji má, určitě vidí jak se hra za ty 2 měsíce posunula o strašný kus dopředu. Díky celému týmu KSH *4*
  • Chápu, že je to zatím hodně raná verze, a těším se jak dopadne final release, nicméně zatím ty kolize působí spíš komicky. Nevidím tam žádnou setrvačnost. K poškození dojde jen v místě nárazu, nešíří se celou konstrukcí. Podívejte se jak dopadne třeba tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=-nyfRwMQ-Tk
    dveře i blatník se prolomí setrvačností celé konstrukce i když místo střetu je daleko před nimi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit