Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak jen 3 mise me taky trosku zklamali.doufal jsem,ze jich bude vic, protoze hra me bavi a i zakladni kampan, ktera cita s 3 tut. misema dohromady 13 misi neni zadny vybuch.ted je to 16.
  • ahoj.warez v. jsem dohral a dnesk koupil origo.kdo chce dat mp np.muj steamac. je: lamac2. skoda ze to nema coop rezim.
  • Kampaň o třech misích to je docela vtipná porce :)
    • kdyby byly dlouhy jak ta plynova z tech originalnich (a vsech 6 takovych), tak se ti ta hra nafoukne mozna i na dvojnasobek herni doby

      pokud to ale budou dve naky skoro tutorialovy a jedna drobna, tak to bude jako kdyz plivne *5*
      • XorxoxTalarius
        No pokud to maji byt mise z White Dwarfu, tak to snad bude pomerne dlouho ... navic pokud je to zadara k "deskovce"
  • Space Hulk dostane ještě letos další kampaň o třech misích

    Za pár měsíců bude hra víc odladěná, vyjde jedna kampaň zdarma a ke konci roku by se měla objevit druhá mini kampaň o třech misích.

    já nevím ale tohle mi zní jak bulvár.
    • blbě napsano né bulvár od redakce , ale od vývojařu kteří se snaží na sebe strhnout medialní pozornost.Omlouvám se za to jak blbě jsem to napsal.
      • tím že přidávají do hry mise zdarma a opravují bugy na základě hráčského feedbacku? to je skutečně zavrženíhodné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit