Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hned bych paril. pred rokem koupil dyvko sr2 reboot, ale na svojim notasu to nelze spustit, docela sem to resil, ale neporesil ... ze prej to f cilkom punde chci aby to slo
  • já nechci aby to bylo jenom na steamu ale chci aby to bylo i v českých e-shopech s pc hrami např. hry.kuma.cz www.gameexpress.cz pls napište komentář jestli to bude i českých obchodech.
  • co je to ta DVD placka?????
  • Zayl
    No jako bylo třeba hlavně něco udělat s tou příšernou, Příšernou, PŘÍŠERNOU land částí. Zbytek hry se mi opravdu líbil, ale takhle zkonit mechy jsem dlouho nikoho neviděl.

    Škoda že to je jen HD remake, chtělo by to pořádné pokračování.
    • Je to vic nez HD remake. Je to HD remake + vse z neoficialniho datadisku Revolution + dalsi obsah od autoru Revolution. Takze to jsou v podstate dva nove datace + HD.
  • PreidaQ
    Ach, nostalgie. Nejvíc ze všeho jsem vždy miloval ty textové mise (hlavně třeba takové přežívání ve vězení). *3*
  • neznam
  • Jsem až teď zjistil , že se mi tahle série plete se Star Wolves *8*
  • Blue.Shark
    Paráda :) Space Rangers je vyloženě závislácká záležitost, a to kterýkoliv díl. A jak říká kolega, jsou to hry jednoduché na pochopení, ale přitom na vás díky textovým misím chtějí i použití mozku, díky hyperspace soubojům i určitou obratnost a rychlé reakce a rovněž strategické myšlení při bojích na planetách. Jen mě trochu mrzí, že strategická část je absolutně nedotažená. Přesto se ale hodně těším :)
    • Prave pre toto som si strategicku cast v dvojke vypol, teraz to spravim tiez
  • jindra.veliky
    hral jsem jenom jednicku a je to skvela hra, dvojku v hd remaku rad zkusim

    chtel bych od vychodnich vyvojaru i pokracovani a pak treba i trojku Cossacks :) asi moje neoblebinejesi znacky z vychodu
    • Kozy
      Určitě, škoda že je Cossacks tak přehlížená hra, přitom podle mě je zábavnější a těžší než takový AoE.
  • Jack1947
    Tohle urcite jednou zkusim. *4* Vic remaku, vic remaku at se rozsiri do vetsiho podvedomi hracu co ty hry treba nehrali. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit