Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Premium edice vypadá jako favorit, ja ná ty edice se soškama nejsem (je to velké a práší se na to) jediná uber edice co jsem si kdy koupil je Killzone 3 hellgast edice *5* a to asi jen proto, ze sem to sehnal za 1100 *1* .
    Ja bych byl upln spokojen se steelbookem a plakátem (který by měl dle mého být ke každé hře)
  • Songbird? Co to ma ku*va bejt? Nejaka parodie na Cthulhu?
  • Zbožňuji Bioshock, jsem nadšen z Bioshock 2 a velice se těším i na tento počin, ale abych pravdu řekl, doposud mně sběratelské edice nezaujaly a tak kupuji klasické edice, ale i tak např. k předobědnávce STALKERa byla hromada věcí (dobrý batoh na trampy a do práce, skvělá funkční plynová maska). Tohle ale půjde kolem mě, zajímá mě pouze hra.
    • Mě u většiny her zaujmou sběratelky vždycky, navíc stále upřednostňuji krabicovky a ani peníze by nebyly problém, ale už si prostě říkám, že se mi na všechny ty figurky a další krámy bude stejně jen prášit. No a návštěvu tím stejně neohromíš.
  • irdzi
    Premium edice v tomto případě asi bude můj favorit:) sošky nemám kam dávat a ani mě to nezajímá ... steelbook+soundtrack+plakát(y)+artbook by mi úplně stačil ke spokojenosti:)
  • Tak ta Songbird edice vypada epesne, moje penezenka na jare hodne zaplace, pokud vyjde ve stejnou dobu jeste SimCity a Tomb Raider.
  • Preed
    Je to ku*va drahe,ale uz dlho hladam nejaku hru,ktora by si zasluzila kupit zberatelsku,kedze dishonored nemalo a bioshock by si aj zasluzil asi :)
    • Dishonored malo, avšak nie u nás.
  • Nebude v Bioshock Infinite nějáká paralela s kultem Cthulhu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit