Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Poslední dobrý DMC, byl DMC 4. Todle bude návrat staré dobré hratelnosti a stylu, před tím, než značku popo matlalové z ninja theory. Toto je skutečný DMC.
    • Tohle může řict jen debílku jako ty, protože každej ví, že DMC od Ninja bylo nejlepší.
      • TheGGG
        šunt pro wannabíky jako ty, nic víc nic míň. Pro znalce šmíra, tobě a dalším neznalcům to asi stačilo
  • VergiliusGrey
    Za tohle jsem rád. Alespoň se k téhle hře po letech vrátím a hraní za Vergila bude super.
  • Heh, zrovna nedávno, když jsem hledal dungeon keeper 2, jsem si říkal, že bych si toto mohl zahrát znovu. Tak to si ten měsíc počkám, na hraní za Trish jsem docela zvědavej. Dík za info.
  • škoda že zrovna ta čtverka byla šileně nudná. člověk sel jedním levelem za nera a za danta šel tim samím levelem z5 par nepřatel....... nic moc nuda
  • škoda že zrovna ta čtverka byla šileně nudná. člověk sel jedním levelem za nera a za danta šel tim samím levelem z5 par nepřatel....... nic moc nuda
  • Tak za mně rozhodně NE. Hrál jsem všechny díly ale na poslední DMC nemá nic, nevyjímaje toho, že Tahle Japonská uchylárna se mi nelíbí. To už raději Bayonetu, ať je na co koukat.
    • TheGGG
      poslední DMC byla odpadní břečka, která totálně urážela celou sérii.
      • Tvoje komenty jsou na tom ještě o stupeň hůř.
        • TheGGG
          pořád lepší moje komenty, než tvůj vkus
          • Pořád lepší holky než ocucávat chlapy :)
            • To slýcháš často když se nějaké dvoříš co? :D
    • Kdybys nebral ty hry tak jak bereš. Možná by ses měl na co koukat i mimo je.
  • Po pravdě si nedovedu představit, že by tohle někoho mimo Asii mohlo bavit
    • No miliony a miliony lidí je to světová značka
    • To bys měl zapracovat na svojí představivosti. :D DMC mě bavilo. :D
    • Takže třeba já jsem pro tebe úplný mindfuck. To mě těší.. :D Zhluboka dýchat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit