Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po dlouhé době něco co ve mne vzbudilo naději, že staré dobré RPG nevymřeli :)
  • God-of-War
    EPIC!!!!!! *8*
  • hej a k dragons dogma, keby to bolo v 2D tak to vyzera zatial ako Golden Axe
  • DarkHawk
    skaven123: Nemyslím.. ja vím. *3*
    • s tym by som sa nechvalil :D
      • DarkHawk
        Znaš jak se to říká? Víš co znamená myslet? ho*no vědět. *1*

        Ono, že to ty považuješ za jakýsi akční kliklfest je pro mě uplně bezpředmětné. Diablo odjakživa kategorie RPG.
        • ked beries co ti nakuka PR Blizzu, tak ano, odjakziva, a odjakziva ti, ktori hrali RPGs vraveli ze to nieje pravda, kazdy nech si vyberie, co chce
          a neboj sa, nechcem ta presviecat, lebo ty vies :)
          • Nikto tu nepochybuje o tom, že jedine Ty dokážeš posúdiť, čo je to rpg. A diablo očividne nie je hra, v ktorej s vžívaš do postavy hrdinu, ktorý bojuje so zlom, takže ako si Ty správne rozhodol, určite to nie je rpg, o čom sa nás snažilo pekelnými technikami presvedčiť pr blizzardu.

            *7*
          • At se ti to libá nebo ne, tak dablo je oficialne zarazeno do kategorie rpg. Ja s tim problem nemam, spis se mi to nelibi u serie mass efect nebo deus ex.
  • Cahir
    V poslední době si všímám, že Japonci jsou velmi přesvědčiví v navození atmosféry západního středověku/fantasy. Hra samotná vypadá skutečně zajímavě, vypadá to na epický příběh. Snad se stane nějaký zázrak a hra vyjde i na PC. Posledních několik měsíců mě začíná štvát, že nemám konzoli.
    • Jelikoz je to od Capcomu tak tam se zazraky deji Resident evil 5,street fighter 4,lost planet takze sance tu je velika
  • Kdysi dávno jsem viděl pěknou fantasy pohádku od Disneyho, Dračí srdce se myslím jmenovala, na první pohled mi ji tenhle trailer připoměl.
    • Cahir
      Same here! Dračí srdce je jedna z nejlepších pohádek vůbec.
  • Po zklamani jmenem amalur mi tohle doufam spravi chut.
    • nejako rýchlo si to dohral ... *6*
      • Demo mi stacilo.
  • DarkHawk
    Prostě Epic k tomu není co dodávat. CHCI SOUNDTRACK !!

    edit: A poslední dobou začínají vycházet lepší RPG na konzole než na PC, Dragon's Dogma a Dark Souls budíž důkazem. To mě celkem se*e. To zase bude petici, aby to bylo i na PC.
    • Nevim nevim, treba Kingdom of Amalur je prevazne konzolova vec a podle me to za moc nestoji.
      Dragons Dogma jeste nemelo ani demo pokud se nepletu,takze je trosku predcasne soudit kvality hry....

      Kvalitni RPG jako treba Fallout:New Vegas jsou daleko lepe hratelne na PC,takze bych PC jeste do kose nehazel. Problem hlavne je,ze kvalitnich RPG jako takovych je hodne malo.
      • DarkHawk
        Sem zastánce PC a do koše bych ho nikdy neházel. Jenom mě štve, že to taky není na PC.
        A je tu vychazející Diablo 3, které bude only PC. Capcom dělá PC verze, ale jenom sporadicky u některých her. Nový Resident na PC bude, ale bez toho bych se klidně obešel a udělal Dragon's Dogma na pc platoformu, přece jen epické fantasy je zajímavější než zabijení zombíku. Ohledně Reckoningu, to už je věc názoru já sem byl z dema nadšený.

        Ted konkretně píšu jenom o fantasy RPG. Fallout je postapo. RPG a ktomu se vyjadřovat nechci, protože mě to nebavilo.
        • ked uz diablo povazujes za rpg, tak cela tato debata je zbytocna. diablo je akcny klikfest, zabavny ale to je vsetko
          • DarkHawk
            V tomhle případě je zbytečný tvůj komentář. Diablo není to čistokrevné RPG, ale je to Hack & Slash RPG. Ty podobné výmysly jako akční klikfest mužeš psát někomu koho to bude zajímat..
            • ked myslis *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit