Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filmeček opět super! Líbí se mi jak Blizzard vytváří lore okolo téhle hry a jak nám to bude poustupně dávat ochutnávat po lžičkách, jak už bylo vidět v betě náznaky na různých mapách pomocí plakátů atd.

    Co se mi bohužel nelíbí je to věčné neustálé ustupování všem a všemu. Tracer je mladá holka, určitě si užívá života a sexu a určitě je to ten typ holky co ráda svádí a flirtuje. Proč z ní chtěj všichni idělat jeptišku nechápu. Za to má u mě blizzard velké mínus...
    • Tracer jak bylo zmiňováno v lore a v diskuzích Chrise Metzna je to že Tracer je (Praštěná, kamarádská ,trhlá...atd) A to že určitě si užívá života 100% souhlasí nicméně s tím sexem bych nesouhlasil moc. Tohle neber jako hate jen můj objektivní názor :)
      • Souhlasím, že zakroucení zadečkem neznamená automatickou výzvu k (análnímu) sexu, navíc Tracer jako zkušená cestovatelka časem je jistě obeznámena s riziky takového počínání, mohla by se např. infikovat nějakou pohlavní chorobou z minulosti nebo budoucnosti, nemluvě o riziku poškození plodu v těhotenství při skocích časem, tipnul bych tedy, že pokud má potřebu se uspokojit, použije k tomu nějaké mechanické hračky. Na druhou stranu, s jejími schopnostmi by se daly při sexu dělat zajímavé triky, vracet se v čase 5 vteřin před orgasmus a podobně *5*
  • Hmmm I havent seen her make a single widow. The robot dude. They can just transform his HDD to a different robo or repair him. Or download his backup file if he is that important.
  • Blizzard filmečky vždycky uměl. Když si vzpomenu na filmečky z Warcraftu, třeba hunter s medvědem
  • Konečně vítězí ta správná strana.
  • Aaah cet sem "Window maker" rikal sem si konecne dobrej nazev pro ucinnou ostrelovacku... pak sem ale pochopil ze me vytrolola moje vlastni dislexie a "Widow maker" v porovnani zni dost nudne teda... =D
  • Jak originální název. Widowmaker *15*
  • KrPa
    Taky jí budou cenzurovat pózy, jak u té Britky *1*
    • stačí sehnat jeden velkej lopuch *3* Nebo černý obdelníčky a bude *14*
    • jamar28
      To nebyla cenzura. Zareagovali co vím na normální věcný komentář o tom, že lascivní póza se nehodí k charakteru dané postavy. Já to celkem chápu a neviděl bych v tom "spiknutí feministek".
      • Magister_Peditum
        Ano, ještě že to těm hlupákům někdo věcně řekl... *1*
    • "pózi" ? Co to je prosim te?
    • solomon.short
      ted se objevila na netu petice, aby byly z Overwatch odstraneny vsechny zbrane... jako reakce na tu kravinu s jednim zadkem... :)
      • S tim souhlasíl když nemůžem vidět zadek tak je rozhodně nesprávný střílet a zabíjet přece!
    • Jistě, aby to náhodou jednu obézní ženu neurazilo. Stačí jedno slovo proti a již se velká firma omlouvá a otáčí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit