Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum

    Když hráči volali po Assassinovy z dob starověku, tak to Ubisofte neznamenalo dalších 10 her kopírujte to samé do kolečka... 😂

  • Jez3vec

    Zase ten pták... Hlavně jak se snaží "vědecky" vysvětlit, jak anymus bere vzpomínky z DNA a už dva díly máte za příbuzného ptáka.

  • Jack1947

    Ještě že to potrvá  aspon budou mít dost času na zlepšení.

    Ted to spíše vypadá na větší DLC.

  • kkING

    To je pokracovani Caesara😍

  • Marines
    No, mne se Řecko líbilo podstatně více než třeba Amerika, takže když Řím, tak proč ne....
  • Tohle už je hodně líná práce, když si vezmeme, že stačí jen drobně upravit budovy, protože architektura je podobná.


    Navíc jeden AC už z Říma byl, ale chápu, že je to takhle pro všechny jednodušší.

  • Sr_Lobo

    Doufal jsem, že se hecnou a udělají konečně to Japonsko nebo nějaký jiný neokoukaný prostředí, ale chápou, že zrecyklovat Řecko a udělat z něj Řím bude určitě jednodušší.

    • lito

      Sekiro, Nioh, Nioh 2, Ghost of Tsushima. Až moc samurajů v poslední době. Tohle AC trošku prováhal. Teď by to nedávalo smysl. Za mě tedy zpátky do Středověku(Francie, Anglie) či do Jižní Ameriky k Aztékům, Mayům. 

    • Carnage666

      No jo tak u Ubisoftu mě to už ani nepřekvapuje viz. Far Cry série. Primal byl jen převedená mapa ze 4 dílu a ten novej teď je zase mapa z 5 s tím že je to po "apocalypse". To musí být strašně levný jen recyklovat. Se docela divím že Division 2 se neodehrává tam kde jednička jen bez sněhu.

    • Taky jsem cekal, ze nove assassiny zasadi do Japonska a konce sogunu. 

      • 0011
        Proč konec? Naopak bych to dal do doby těsně před tím, než se stal Tokugawa šógunem.
  • XorxoxTalarius

    "Ten by se měl více zaměřit na asasíny a současnou politiku", "současnou politiku" ... boha jen to ne. Tak snad to neznamena ze tam bude zly cisar Donaldus Trumpus snazici se postavit zed okolo Rima aby ho ochranil pred zubozenymi germany a galy, hledajici trochu toho osbniho stesti, kteri navic budou vypadat jako by prisli ze subsaharske afriky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit