Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Očividně autorem (který se neotravoval ani s videorecenzí) přehnaně kritizovaný titul který si zasluhuje rozhodně lepší bodování za mě je to 8/10 *3* jestli se ohlédneme za starým pravidlem "1 díl je nejlepší " tak někteří fanoušci onoho prvního dílu budou souhlasit , já jsem oběvil vášen v 1 díle a zamiloval si kouzelný byt v dnešní době trošku oldschool svět který je nasycený řadou originálních prvků nemluvě o tom ze si podstatné poklady převzal z 1 dílu . Samozřejmě tak jako "Pan kritik" recenzent ani já nebudu shovívavý , druhý díl ubírá sám sobě lesku tím ze je např Titán jedna z nejsilnějších jednotek vůbec a dokázal by vyzabíjet celou jednu armádu coz fanouškům prvního dílu přijde dosti nepřirozené .Příběhově to má taky menší skvrnky nad kterýma se ale dá přimhouřit oko , a kdyz přikročím konečně ke grafickému zpracování tak co bych dodal k tomu ze v době kdy 2 díl vyšel museli při zapnutí a prvních momentech hry fanoušci Spellforce radostně napodobit výraz kocoura v botách ze Shreka modifikovan úsměvem .
    Závěrečným verdiktem bych to viděl takhle :
    +Grafické zpracování
    +hudba
    +příběh
    +hratelnost
    - vcelku menší přehlednost jednotek , budov ras nez v menším díle
    -člověk se tam můze někdy ztratit
    -nevyrovnaná síla některých jednotek zejména titánů
    Spellforce 2 je prostě výtečná rpg/strategie (jeden z pokladu prvků téhle hry) na které si ještě více "pošmáknou" hráči prvního dílu *3* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit