Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to skvěle náhodou. Jen se mi nezdá to datum vydání, fakt v polovině srpna? To mě nepřijde jako vhodná doba pro vydání prodejně úspěšné hry.
  • Phillios191
    Musím souhlasit, je to zajímavý titul, určitě to zkusím, docela jsem na to zvědav.
  • Sleeping Dogs vypadá přinejhorším velmi zajímavě. Asi rozumím proč to Activision odpískal, ale i tak doufám, že prodeje budou slušné.
    • Proc to Activision odpiskal?
      Bez toho,ze bych si to googlil me napada snad jen to,ze mozna vyvoj trval dlouho a stal hodne penez.
      Jinak myslim,ze na trhu je urcite porad dost mista pro dalsi GTA-like hru a pokud se to bude hrat dobre,tak si to sve fandy najde. Samozrejme ze z obrazku muzeme akorat rict,ze grafika problem nebude,ale to je tak vsechno.
      • Activision podle mého názoru tento projekt zrušil, protože se nejedná o hru, kterou může hrát šestileté americké dítě i osmdesátiletý americký důchodce, každý s vlastním plným uspokojením z herního zážitku (což neplatí v případě patrioticky laděného CoD).

        Sleeping Dogs vypadají na hru, která cílí na fanoušky béčkových wire-fu filmů dvacátého století. A taková hypotetická základna asi pro Activision nepředstavovala dostatečnou kupní sílu.
      • vlastik.plaminek
        Prostě v tom neviděli CoDlike profit ve stylu "Spíchnem to na x let nezměněným enginu, uděláme minumum inovací a zarobíme balík."
  • Vyzera to pekne
  • Už mám předobjednáno
    • já nemám.. ale určitě to bude zajimavé a počkám si na verdikt, táto..
      • "Neboj synu", určitě to bude stát za to:-)
        • rozdvojená osobnosť ???
          • Pobavils, nauč se číst

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit