Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak snad to neprotáhne už tak protáhlou díru mezi první a druhou sérií eh... těžko uvěřit že jsem tu první viděl před více než rokem ! 😯

  • Jodie Turner-Smith se do role drowske bojovnice vyrazem hodila mnohem vic. Tato nova pani je taky pekna, ale takovym stylem hipsterske holky ze sousedstvi. No uvidime jak ji nalici a nastyluji.

    • Jevo83

      Mna trochu znervoznuje informacia, ze povodna herecka odmietla rolu kvoli inemu projektu…. To znamena, ze cokolvek ine robi, mala dovod tomu dat prednost. 

      Tato pani ma skor vyraz na tu bardku, nez na nemilosrdnu bojovnicku

      Velka skoda, ze prava na Witchera nekupilo radsej HBO… minimalne by to nevyzeralo lacno. Ale oni asi natacaju ten spinoff ku GoT … ci tusim tiez spominali aj prequel

  • Tanatonaut

    XENA HYPE.

    Lidi si z devadesátkové produkce dělají legraci 24/7, ale tváří tvář Netflix seriálům jim úsměv mizí ze rtů rychlostí blesku. Však ona ještě nastane doba, kdy se na Cestu do Neznáma nebo Brutální Nikitu znovu rádi podívají. ( jako na Prequely 😉)

    • uaxpk

      Cesta do neznáma je super pořád.

      • Tanatonaut

        Ano je. Tak nejsem jedinný, kdo si to pamatuje

  • Jevo83

    Tak najprv do prvej serie neviem preco zoberu obe prve knihy a pribehy, z ktorych by sa dali urobit serie 4 zostrucnia a preletia len povrchnym sposobom.


    Nasledne natacaju druhu seriu, kde DUFAM investuju do produkcie aspon 5x tolko co doteraz, aby to nevyzeralo ako prva Narnia.


    A zrazu idu natocit spin off, ked este nevycerpali (ale uz stihli pokazit) ani 20% povodneho materialu?


    Zatial mam pocit ze vacsiu vypravnost a ucelenejsi scenar mala Xena, princezna bojovnice pred 25 rokmi

    • Jack1947

      Já jsem neviděl jí všechnu ale bavilo mě to njn devadesátky a Strong female warrior" ale to že ji nechali umřít je takové trochu drsné 😬 i vzhledem k době... Xena remaster no nevím v dnešní době když na to tak koukám kolem a kolem...

    • Na Narnii nesahej. To byl proti tomuhle Masterpiece. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit