Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky, dostal jsem chuť si zase zahrát jedničku i dvojku DtS :)
  • Za ten titulek byste si zasloužili facku. To se hodí tak maxiálně na novinky.
    • Thorar
      Tak snad každej kdo si ho přečte pochopí že nešlo o senzacechtivost, ale o nadsázku.
  • jeanczarny
    Redakce games začíná být zběhlá v bulvárních titulcích *15*
    • corfer
      Víš, ono vymyslet kvalitní titulek je činnost nadmíru složitá, když je na tebe kladen tlak, který souvisí především s rychlostí jakou jde zpráva ven. Nehledě na to, že zprávaři to mají o to složitější, když napíšou třeba osm zpráv do nějakých pěti hodin. To, co je ale doopravdy důležité, je čelo zprávy, kterým se ale skoro nikdo nezabývá, jelikož si chce vlastně jenom trochu zanadávat. Když už hate, tak alespoň s určitou mírou vzdělání – bulvární titulek znamená senzacechtivou, někdy až lživou informaci přímo v nadpisu. Věřím, že tady se jedná pouze o snahu titulkem pobavit. *3*
      • Ano, určitě dalo zabrat ten titulek vymyslet :)
        http://www.rockpapershotgun.com/2014/09/11/death-to-spies-3-kickstarter/
        • corfer
          Psal jsem o obecném problému, který tady redakce dostává sežrat na denním pořádku. Jak dalece se autor inspiroval, či ne, to nechám na jeho svědomí.:)
      • jeanczarny
        Však mě to nijak nepohoršuje. Titulek účel splnil a já si článek rozklikl a přečetl
    • Pořád lepší než jistý server vedený jistým jaydeem.
  • Miserius
    Jóó, první 2 díly jsou naprosto super!! Krkolomný, ale to k těmhle zapadlým klenotům patří *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit