Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatej muj Samsung Galaxy S, muzu s nim volat, hrat, HD videa na LCD a jine. Tohle je Xlet stara zalezitost patrici do srotu, akorat dalsi odpad z Japonska....
    • Sám seš odpad :)
  • Vypadá to úplně stejně jako 3D Splinter Cell Chaos Theory na Nokii N-Gage a ten vyšel před mnoha lety (2006 tuším). To není moc dobré znamení.
    • Ty jsi taky jedno velke znameni :D
  • Stay in the dark,Enter the Bank....to maji ty hrace za uplne idioty?
  • Je to Sam Fisher, ne Sam Fischer.
    • almachtung
      Moje chyba, díky za upozornění :)
    • KIMCID
      tak tak neurážet borce
  • Drom
    hmmm, jeden z duvodu, proc nema smysl kupovat 3DS. To je zase zarizeni, kde jsou akorad pokemoni, mario a zelda
    • Jenom bych podotknul, že na 3DS zatím Mário, Zelda ani Pokémoni nejsou (pokud nepočítáš obrázky v StreetPass Plaze)
    • Kamarád ma NDS a rozhodně na tom není jen Mario,Zelda a Pokemoni co sem koukal.
    • A co je špatného na Mariovi, Zeldě a herních Pokémonech ? Něco na handheldech jde hrát, něco moc ne. Je to vlastně podobné jako na PC a konzolích *4*
      • Drom
        nic, jen to neni nic pro me *3*
        • Kdybych si teď mohl na mym 3DS zahrát jednu ztěhle her tak bych byl rád *1* . Teď je tu velký prd.

          Jinak tohle je hrožně main-stream názor. Lidi kdo mají Wii nebo DS vědí že jsou na ně desítky skvělejch her vedle Mária a Zeldy (nedávno sem třebas dělal seznam her který mě bavili na Wii a bylo to 70 her! A to Mario hry a zeldu sem do toho ani nepočítal *3* ). Ale lidi jako ty který se ani o jednu z nintendo konzolí nezajímají o nich prostě nevědí. Protože se o nich nemluví.
          • Nechtěl by si ten seznam vypsat? Osobně bych se rád podíval, co považuješ, za kvalitní tituly, protože bych si chtěl na Wii zahrát něco, co jsem ještě nezkoušel - popřípadě něco, co ani neznám.
            • Moc pěkný seznámek, o mnoho titulů z něj mám zájem, o pár zajímavých jsem ani netušil, rozhodně díky.
              Osobně mě ještě hodně bavily Final Fantasy Fables: Chocobo Dungeon, HAWX 2, Ghost Recon (spolu s HAWX dostávaly nízká hodnocení, ale já se u nich bavil), Manhunt 2 a Pikmin.
            • Tady ho máš http://www.uloz.to/8817649/wii-txt *3* je mi jasný že nemáme stejný chutě a taková Cooking Mama baví málo koho ale určitě tam nějaký hry co by tě bavili najdeš *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit