Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Splinter Cell pro mě končí dílem Chaos Theory... Nemám rád styl: tu zmáčkni mezerník, vylezeš po stěně, tu ho zmáčkni, změníš skrýš :x
  • asi si koupim HD reedici puvodnich a nebo si konecne dohraju Alpha Protocol:).
    • no tak ten alpha protocol je riadny podpriemer... bol som z tej hry dost sklamany ked vysla recenzia
      • Ja som bol prave milo prekvapeny, po tych recenziach. Ano technicka stranka veci smrdi, pistolka je najlepsia, za hackovanie by si niekto zasluzil palicou po hlave, ale trebars rozhodnutia maju nejaku vahu a naozaj sa tam oplati rozmyslat. Vela ludi frflalo ze sa tam neda zakradat, alebo ze je strelba nepresna, ale proste tam len TREBA tie body do strelby alebo zakradania vrazit aby tie cinnosti boli efektivne, ziadna veda. A ten pocit, ked s Lelandom ides akoze za dobre a potom mu jednu *****, to je proste krasa. Ak by ta hra mala technicku stranku Chaos Theory, tak by to bola naprosta bozarna.
  • Na prvni pohled nemusi byt patrne, ze Blacklist cerpa z convictionu? *1* mozne jen ten kdo v zivote splinter cell a zvlaste conviction by si toho nevsiml. Misto tabulky si meli vzit A4 a napsat tam jednu jedinou chybu, CONVICTION.....potom vzit druhou A4 a napsat tam chaos theory a double agent, hned by se vedelo jakym smerem se vydat. No jeste jsem zvedav jak doprasili spy vs merc, ktery byl uchvatny jak v pandora tomorrow a chaos theory a bude uplne jasno *1* Ani se na ten multiplayer netesim, protoze to bude jako v DA, chaoticke litani po mape, agenti budou jak vopice a zoldaci nebudou vedet ci jsou a tak to zkomplikuji ruznyma litajicima kamerama atd....
  • Já vám nevím. Tohle už pro mě není Splinter Cell. Vypadá to úplně jinak. Když vyšel první díl od IO Interactive, tak jsem z něho byl absolutně nadšený a nemohl jsem se od něj i týdny hnout. Bylo to strašně návykové hraní. Nevím čím to, ale další díly už nebyly tak zábavné a hratelností pohlcující. Navíc v Blacklist už Sama nedabuje Ironside, ale Matt Damon a toho já zrovna dvakrát moc nemusím. Uvidím až co řeknou recenze.
    • USER47
      Matt Damon? IO interactive? Příliš mnoho methanolu?
      • néééééééééé ... tak ten byl dobrej :D
    • Aj HERNÝ GURU sa po ganji občas sekne...
      Splinter Cell a IO Interactive ??? *1*
  • Já bych radši na většimu herních principů z Conviction rychle zapomněl.

    BTW ten stealth průchod misí nebyl vůbec pěkný, vypadal jako násilně vložený do mise (viz přesně zarovnaný chodníček na skále) a se stupidní AI nepřátel, navíc tam Sam skáče po skalách jak Ezio.
    • conviction se hlavne dal hrat hodne akcnim stylem, mistama az rambostyle, takze bych radeji videl prvky prvnich dilu nez tohoto :(
  • mohli by pridat atomovku...

    vazne ma cenu rozdavat bany v dnesnim svete proxy serveru? *1*
  • "A ač se to nemusí na první pohled zdát, Blacklist bude hodně vycházet z předchozího dílu, Conviction."

    tak to je este horsia sprava,ako keby to bol uplny restart a ina hra.... *7*
    • "nemusí na první pohled zdát, Blacklist bude hodně vycházet z předchozího dílu, Conviction" to si len slepi nevsimne
  • USER47
    Blacklist nemá být nutně akčnější než Conviction? To mě teda uklidnilo.:-D
  • nj, co uz ty mozu vylepsit ked vsetko znicili..
  • Pete.palis
    reálnost uvodního obrázku vysícího Sama na zíďce bije do očí *1*
    • V prvních 3 dílech jsi mohl podobný obrázek vidět taky, takže jsi to asi nehrál, co?
    • Ale to není Sam, Sam Fischer odešel do důchodu, aby taky strávil nějaký čas se svou dcerou. Toto je Shem Fišer, nějaký mladík z vedlejšího oddělení. Prej je to docela tvrďák a skáče jak opice.
    • USER47
      SC nebyl nikdy zrovna dvakrát realistickej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit