Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten blonďatej G.A.Y s plácačkou na obrázku je fakt úchylnej *1*.
    • EuroSamurai
      Běž hrát macho hry kde sou nabouchaný poticí se opice, to se ti bude líbit ty "heterosexuále" .
  • Kolik je vlastně těch final fantasy ?
  • ....ehm! Sqeenix?
    • ales.smutny
      http://www.urbandictionary.com/define.php?term=squeenix

      Jednoduše, zaběhlý herní slang.
      • zase som sa naucil nieco nove! Tak dik *16* *16*
      • zase som sa naucil nieco nove! Tak dik *16* *16*
      • zase som sa naucil nieco nove! Tak dik *16* *16*
  • Pro mě osobně je nejlepší díl FFVIII, pak IX, a pak VII ( ale to je tím, že VIII byla moje "první" ).
    Chci se zeptat, má smysl si pořídit FF XIII a XIII-2? Jsou to dobré díly?
    • trinastka je taka linearna ze to az boli. dokonca ani zbrane si nekupujes u vendorov ale na save game pointe. Hra je k tomu extremne cinematicka co by mohlo byt dobre ale na druhej strane japonsky infantilna, napr. ked prvy krat Lighting udrie pastou Snowa je to frajerske, lenze behom pol hodiny ho zmlati este 4 krat a tak pocas celej hry je z neho pocas cinematics len boxovaci pytel. o xiii2 toho uz vela neviem. takze takto, pokial ta nechytia suboje s nepriatelmi, co je vlastne okrem prechadzania sa po chodbickach jediny hratelnostny prvok tak je hra pre teba odpisana. Inak FFVIII je pre mna tiez BEST z rovnakeho dovodu ako u TEBA a tiez sa zhodujem aj s tym tvojim rebrickom. ale XIII na tieto hry proste nema.
  • Exemplarni priklad toho, ze narust vykonu hw (a s nim spojene ocekavani hracu) ma spis negativni prinos. Udelat hru se starou dobrou hratelnosti odpovidajici dnesnim pozadavkum je nemozne.
    • kopnout se kolenem do pr*ele je nemozne, udelat hru se starou dobrou hratelnosti mozne je, staci se jen trochu snazit
      • Udelat hru se starou hratelnosti je jen jedna polovina toho co jsem uvedl. Takze spravna ignorantska odpoved je, kopnout se je take mozne.
        • Udělat hru se starou dobrou hratelností odpovídající dnešním požadavkům lze. Sou moderní hry který sou dokonce lepší než ty starý pecky. jenže zarytý staromilci to nikdy neuznaj, a u starejch vyzdvihujou kvality který ty starý hry neměly a novejm vytýkaj chyby který neexistujou. (třeba lepší grafiku) *1*
          • EuroSamurai
            Prosím o příklad.
            • Za mne třeba GTA
  • Od 97 jsme nevydali lepší díl, než byl Final Fantasy VII. - Tomu říkám vizitka.
  • Předpověď diskuze:

    Hurr durr, Final Fantasy je už mrtvý.
  • Malleth
    Jak můžeš zničit něco, co už zničený je?
  • DangerousDave
    tajne som dúfal, že sa SQ takto zachová a splnilo sa mi to :) ... najprv nech skúsia urobiť diel ktorý by sa aspoň vyrovnal tým z PS1 a potom nech prípadne špekulujú o remake. To že je to nadľudská úloha je vec druhá *1*
  • No otázne je, či je Square Enix ešte schopný vydať nejaké kvalitné JPRG. Moc tomu neverím...
    Bez Eidosu by to už mohli dávno zabaliť...
    • Naprostý souhlas, od spojení s enixem to s nima jde pomalu z kopce. Pamatuju, jak sem si říkal, že jim dám poslední šanci ještě s FFXIII, což to naprosto dorazilo... Dokáží udělat zajímavý design, krásné vizuály a pak na člověka vypadne samotná hra a srazí jej zpátky na kolena.
      • victor
        Ale Square byli herní bohové ... Final Fantasy ;Breath of Fire ;Vargant Story ;Chrono Trigger;Front Mission ;Parasite Eve ;.....

        Co se stalo ?

        No asi to stejné jako s BioWare...jen stín minulosti a plytké masovky nejsou to co fandové od nich očekávají .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit