Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nascar je dobrej,na minulou sezonu jsem se díval a vyhrál Jimmie Johnson 48.Long live Hendrick Motorsports!
  • koho bavi nascar a diva se na zavody je super.fandim kurtovi busch
  • umim zatacet do leva lip nez ty :D
    btw nascar paroduje i south park v posledni serii
  • Hezke no. Bohuzel PC hraci byli opet pojeb*ni. *10*
  • NASCAR je nej. nevim koho bavi F1 to je poradna nuda v NASCAR se porad neco deje atd...
    Treba Vettel nebo tak se vubec nemuze merit s Johnsonem nebo uz vubec ne Jeffem Gordonem ja sem rad ze NASCAR vyjde vypada to bezvadne NASCAR forever *5* !!!!!
    • V F1 se nic neděje?! Kolik jsi těch závodů viděl, prosím tě?
  • Proč se k tomu vyjadřujete, když vás to nezajímá? Máte dost her tak si vyberte tu svou a netlachejte o věcech kterým nerozumíte! Evidentně o Nascarech víte prd tak proč si nejdete hrát to co vás baví?!

    Já se na to hodně těším!
  • Jo, jo. Jezdi po rovince, pak chvilku zatáčet doleva a zase po rovince. Zábava na desítky hodiny. Jako chápu, když si USA dělá hry o svém "fotbalu" (prostě pojebaná kopírka rugby, kde se běží jen dopředu - to jsem se tam narodil), ale NASCAR?! To za chvíli budou akční adventury z letních táborů pro křesťany, ne?
    • USER47
      Ona to může opravdu bejt zábava, hlavně v multiplayeru. Ovály jsem si dost užíval třeba v onlinovce Project Torque, vždycky tam šlo o velký soustředění a taktiku. Díky využívání slipstreamu se vyplatilo místy kooperovat s některými soupeři a získávat tak výhodu před ostatními, abyste si to natvrdo rozdali o vítězství v posledním kole...Taky jsem nečekal, že mě to bude bavit, ale stereotypní a tupý to rozhodně není.
  • jezdit dokola??koho by to bavilo?? *1*
    • Ve FlatOut to zábava je, tak co by nebyla tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit