Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafcatko
    Nechápujak tomuhle můžou říkat remake! Kdyby to radší udělali jako nintendo(myslím:) ) s MGS1 na Gamecube to byl remake nebo jako s rezidentem 1ckou(nebo to byla trojka?:) )
    • Vtip je v tom že oni to nenazývají remake záměrně. Je to ta samá hra, úplně totožné modely se stejným počtem polygonů a rozdíl je pouze v kvalitě textur, vyhlazování a rozlišení ve kterém hra běží. Jinak s tebou souhlasím, MGS1 [http://thesnakesoup.org/articles/ttsvsmgs/ragesnake.jpg] a resident Evil (jednička) [http://i.idnes.cz/bw/17/residentevilforpsx.jpg ... http://www.danielprimed.com/wp-content/uploads/2008/04/resident-evil-mansion.jpg] na GameCube, to byly remaky.
  • Ja nevim, co kdo cekal, je to proste stara grafika, hozena do HD a to nikdy nebude zazrak...
  • jsem jedinej komu se libi vic ta grafika z ps2 ? ;D
    • me se libi oboje. .....ono to jako vazne neni stejny?...
  • Mě by se líbyla Mafia 1 v HD
    • Libila !
      • Tak si zapni mafii na FullHD monitoru *1*
        MAFIA nativně podporuje všechny možné poměry stran i rozlišení
        1920 x 1200 hxxp://img13.imageshack.us/img13/7458/snap0004rjq.jpg
  • Ja bych tu Laru tak voprcal, nejlepe upocenou a se stehynky lehce od bahna. Skoda ze mam osklivou mladou s pneumatikou kolem pasu. Nuze my hraci si nemuzeme moc vybirat ze:)
    • Chudák tvoje holka...
    • fallout
      Nevím kde si přišel na to, že si my hráči nemůžeme vybírat... co to má společného s hraním ty Larofile...?? *1*
    • Amylee.Anderson
      Chudák dívka, se kterou chodíš, nedomrdlo.
      • Co my víme, možná dotyčná podobně sní, já nevím, třeba o Chrisovi Redfieldovi a na svého druha se dívá stejně "negativně".... :)
    • To že se ti nelíbí tvoje přítelkyně není chyba "nás" hráčů, ale jen a jen tvoje.
  • HAHA mali to porovnávať PC-MAX proti PS3 a nie PS2 a PS3 xD
  • Jako vtip je to opravdu k popukání *1*

    HD jede!!! *1*
  • Pete.palis
    Kdo miluje Laru, miluje originál!!;)
  • Vtipné je, že takhle ta hra už dávno vypadala na PC *1* a teď se tím zas chvástaj. Inu, tady jde vidět, jak na tom konzole jsou *1* (varování: vtipné rýpnutí s kapkou ironie)
    • Přesně tak, TR: Legend je snad první hra, která na PC používala DX9c v "next gen" módu, a vyšla už v roce 2006. A můžu odpřisáhnout že už tehty vapadala stejně jako tahle HD slátanina.
      • Nicméně Anniversary na PC tenhle "next-gen content" nemělo.
  • Wries
    Mohli by udělat i Metal Gear Solid 4 HD... Sony začíná rejžovat prachy na tom, že odebrali možnost hraní PS2 her na PS3 :))
    • ehm...MGS4 je na ps3 *3*
    • No nevím, Metal Gear Solid 4 mám doma a HD mi příjde dost :)
    • wtf ps3 nemam takze nevim ale ja myslel ze hrat ps2 hry na ps3 normalne de
      • Jde, ale jen na prvnich PS3, urcite na 60GB verzi v Evrope a pak na 20GB a 80GB NTSC verzi PSka, nedavno jsem to cetl na wikipedii, tam to urcite je *3*
    • To není jenom u sony. Současně vyšel i Tomb Raider Trilogy HD na Xbox Live, kde prodavají jednotlivé díly po 300 Kč (na českém regionu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit