Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áááá, Shogun má opravdu šílené nároky. taktnul jsem CPU z 2.4GHz na 3,6GHz a stejně to nejede o moc lépe, vše se mi nastavilo na ultra, jen mám AA vypnutý a také depth of field...(Q6600,GTX 275) docela by mě zajímalo co nestíhá, možná RAM a uz málo místo na disku...(mám jen 3GB RAM)...
    • Mno nevim, ja mam AMD Athlon dvoujadro na 2,8GHz, 4GB RAM a GTX260 a na ty ultra nastaveni mi to i v 1920x1200 jede v pohode. Takze mi neprijde ze by ty naroky byly nejak extremni. Planoval sem ze kvuli tyhle hre koupim novej pocitac, ale jak to vypada tak to nebude nutny.
  • Sakra malem kurna malem jsem to dal....
    Mam to na Normal a je to tezky jak svine
  • Shogun 2 jede krasne a to mam nijak nadupane i-5 760 (2,8Ghz) a Nvidiu 560ti.
    Jsem rad,ze ten vykon aspon vyuziju, ironii je,ze az ted si muzu zahrat treba GTA4 v lepsich detailech (ale to bude nekvalitnim portem).
    • řekl bych, že to je velmi slušné PC... zrovna ta grafika je v recenzích vychvalovaná a procesor je taky velmi výkonný- a tuším, že od do Rome nejsou TW na svou grafiku a počet jednotek náročné, takže kdyby na takovém PC nešel Shogun 2 na plno, tak už asi nic (z nových her). Trochu níže někdo píše, že to bez větších problémů rozjel na 8800GT a na relativně slabém dvoujádru... O tři generace novější grafika a modernější CPU to samozřejmě musejí rozběhnout bez problému- dnešní mainstreamové grafiky nad 5 tisíc mají brutální výkon...
  • No taky se vám zdaj ty bitvy v S2TW tak rychly? Grafika nadherná, ale je to takový neřehledný ty boje
    • Zkoušel jsem historickou bitvu.Ašigaru na koně, koně na střelce, samuraje s katanama na ašigaru a všechno to kropit lučištníkama.Podařilo se zlikvidovat Tokugawu, ale nakonec sjede z kopce ten druhý čičmunda a je z toho extra chumelec a jedíní lučištníci se snažili vzdorovat do posledních sil. :D
      • No já jsem spíš mluvil o jednotlivých soubojích, že jsou docela rychlý a nepřehledný.. když zazoomuješ... Ale samotná bitva neni jednoduchá....
  • KIMCID
    kliknu na obrázek ze shoguna a je tam nějaká čtyřkolková blbost
  • ach jo...a to mi zrovna odešla grafika a Shoguna si nezahraju... :-(
    Jaký to je, lidi??? Úžasný, dokonalý...co? :-(
    • Řekl bych, že je to klasický Total war, což je nejdůležitější.Demo jsem dal na vyšší detaily, protože na střední se na to nedalo koukat.Mám E4500 2.2GHz,8800GT,4GB ram, 1920x1080,takže to trochu plave, jde to hrát.Atmosféra vynikající.Nevím jestli je to normální, ale vcelku efektně se roztřepe kamera, když projíždí jezdci či se srazí armády a člověk má na ně zoom.Jelikož jsem vpodstatě přeskočil Empire i Napoleona, tak pro mě byla novikou i speciální suroviny v regionech.Trochu mi to připomělo civku.Novinek je tam, ale víc.
      • No, já měl o něco lepší PC (A X2 3,2Ghz a 8800GTS 512), takže když musím vyměnit grafiku za lepší, tak jsi mi řekl potěšující věc, měl bych to rozjet i na vyšší detaily. :-) Moc díky
    • je nutny si uvedomit, ze jde v prvni rade predevsim o TW serii az potom hledat (dobove) Shogun 2, abys necekal neco jinyho a nakonec nebyl zklamanej...
      • tak právě v to doufám... začínal jsem prvním Shogunem, to mě ale bavila jen strategická část, pak jsem hrál vše, jen Empire a Napoleon nikoliv, protože v té době už to můj HW moc nestíhal. Takže jestli je to pořád stejné, tím lépe... Jen jsem zvědav, jak moc ty fantaskní prvky ovlivní hratelnost... A samozřejmě jsem zvědav i na (podle videí) nádherné japonsko...
    • je to super ako kazdy total war, ale velmi narocne na HW
      • To jo náročný je to dost, hraju na střední a je to s odřenýma ušima.
  • zaphod
    PC Demo LEGO SW III nebude?
  • COŽE ???? 5,6 GB DEMO ?? To se snad zbláznili ne ? Kolik bude mít plná hra ? 40 GB ?
    • Total Wary jsou giganti jak prase už delší dobu, trochu takové anti-pirátské pro lidi s pomalým připojením :D
    • Plná bude mít 20 GB
    • sleepless
      Necelých 6GB? To je brnkačka. Novinářská beta verze měla 18GB(!) a obsahově toho nenabízela o moc víc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit