Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeDy
    Mrzí mě, že to není v CZ, tak jak udává GAMES.cz na kartě hry *9*
  • Vypada to opravdu jak PG I ,ale t vubec neni na skodu ze, ba naopak pokud by hra mela kvalitni scenare s moznosti dobyt cely svet, tak to jen beru, samozrejmosti jsou rpg prvky na vylepsovani armad .
  • Nelíbí se mi to. Dobré to je jedině k tomu, že mne to zas navnadilo na Panzer General...
  • už se těšim
  • Ja už hraju full ale na editor jsem nepřišel.
  • vyzera to ako vynoveny panzer general *5*
    • ale jak rikam, celou dobu jsem se nemoh zbavit dojmu, ze uz jsem to minimalne dvakrat hral (delaj to ty samy lidi a naprosta vetsina mechanismu je zpatky, nastesti to neni jako III, bohuzel to je moc podobny II(I))
    • bohuzel, je to neco mezi pg I a pg II v uhlazenejsi grafice s min rozvetvenou kampani (bye africa), libi se mi to, amiky jsem vykosil (na ty normalni obtiznosti, guderian, rommel a manstein mi prisly ulitly - v jedny maj nepratele zakladni silu jednotek 15, v druhy dostava clovek polovinu prestige, co na maximalni normalni obtiznost, a manstein ma o dost min tahu na rozhodujici vyhru, hlavne ta druha a treti sou psycho, kdyz na normal mi to vychazelo tak tak, takze jedine zkusit objevit naky bugs)
  • vojtas562
    Už to sosám *14* Ještě jednou připomenu polákum kdo je v evropě roku 1939 pán :D
  • Poslední dobou to je jedno demo za druhým.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit