Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Dúfam, prosím, že to znovu neodložia...Samozrejme že to bude pecka, a moje nové PC bude mať konečne zmysel, a už žiadny downgrade pls...Na ukrajinčinu nie sme zvyknutí, to je to. Ale zvykajme si, lebo táto nenávisť tu bude ešte dlho, škoda lebo rusky rozumiem.

  • bertoslaf

    A video s trailerem sem nehodíte proč? 

  • wau..crosshair..to už sem pár let neviděl a nechybělo mi to. Rusky si to teda asi nedám, chce se mi z toho blejt, velebnosti.

    • michaelfoucault

      Xenofobe jeden. 

    • Jevo83

      Normalne vojdes do settings, potom controls alebo gameplay, das crosshair off ak ti vadi a vybavene

    • zx_spektrum

      Wtf? Co je za problém s crosshairem? A je to ukrajinsky, ne rusky...

      • když venku držíš flintu, uprostřed očí ti magicky nelevituje křížek kam flinta míří :) hry už spoustu let imitují realny svet, ale pak tam placnou neco, co mi uplne kazi zazitek ze strelby. na strelbu jsou miridla, ne magicke navadeni na nose.

        • zx_spektrum

          Hra je hra a reálný svět je reálný svět. Crosshair je jeden ze základních herních prvků prakticky všech first person her, je tomu tak mnoho let a je tomu tak i v současnosti. CoD, BF, všechno to má crosshair.

          A to právě proto, že prostor očima v reálném světě vnímáš zcela jinak než kamera ve hře na placatý obrazovce. A když už se odkazuješ na reálný svět, střelba od boku opravdu není smyšlená věc her. 

    • 0011

      V traileru mluví samozřejmě ukrajinsky, to sis fakt myslel, že to je ruština? Lol tvl...

      • Myslíš si, že normální člověk pozná ruštinu od ukrajinštiny, když zní téměř stejně? Dříve to bylo totéž, dnes je holt jiná doba a mediální masáž očividně funguje.

        • Veskoslav

          Nikdy to nebylo totéž....Už to neber...

        • 0011

          A ty myslíš, že normální člověk, co ví, co se děje na Ukrajině bude předpokládat, že se v ukrajinské hře bude mluvit rusky i kdyby ten rozdíl mezi jazyky nepoznal?

    • Pochybuju, ze to bude mit RU dabing

  • KIMCID

    Tak už vím v jakém jazyce to nebudu hrát :D

    • Jevo83

      V kantonske cinstine?

      • Další chytrák. Myslel samozřejmě tu odpudivou ukrajinštinu, která zní stejně jako ruština.

        • Veskoslav

          Další mamlas. A samozřejmě nemyslel Ukrajinštinu, ale trouba si to spletl s Ruštinou. V ukrajinské hře ukrajinského studia, která se odehrává, počkej si, na Ukrajině...

        • Jevo83

          Na druhej strane, pridava to na autenticite.... napriklad ked som hral Kingdom Come v anglictine, neslo mi to dokopy s hernym svetom...

          • KIMCID

            Jediné co se dá hrát v originál je Zaklínač.

            • Inquisitor

              To jsem taky původně chtěl, ale polštinu jsem nedal:)

              • Reakce na příspěvek:

                Na polštinu je třeba si zvyknout, protože ze začátku působí dost směšně. Já nejdřív zkoušel prvního Zaklínače s českým dabingem. Ten se mi nelíbil, tak jsem zkusil polštinu a po chvíli u ní i zůstal díky příjemnému hlasovému obsazení. U dalších dílů už jsem se ani nerozmýšlel. Polštině začneš za pár hodin docela slušně rozumět, což je výhoda oproti japonským nebo v Japonsku se odehrávajícím hrám s originálním dabingem. Angličtinu mám všude včetně práce nebo i filmů a videí na YT, takže to rád prostřídám, kde to dává smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit