Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa

    no  rekneme si uprime, vsechny stralkeri byly po vydani hodne zabugovani

  • Jarisko84

    Tiez som sa na to tesil... ale cital som clanok kde redaktor 1 herneho media hru hral a pisal ze to nevyzera ako na obrazkoch a ocakavania treba tlmit..

  • Hry ze série Stalker mě vždy velmi bavily, dodnes si sem tam rád zapnu a nasaji atmosféru. Sledoval jsem vývoj dvojky (ještě té původní, co nakonec zrušili) a samozřejmě sleduji i toto. Předobjednáno mám, již od oznámení jednotlivých edic a věřím, že to GSC zvládnou, navzdory všem problémům které je teď potkaly.

  • Jsem v očekávání. Snad to dopadne. Původní díl vyšel někdy v roce 2007 a díky modifikacím to byla zábava i po 20x (pokud hráč našel zalíbení v původním S.T.A.L.K.E.R.O.V.I). Mezi nejlepší modifikace počítám O.G.S.E., Sigerious Mod a díky komplexnosti i Lost Alphu. A další, které si už nevybavuji. Misery bylo po čertech těžké. Z těch nejstarších, Priboi Story.

  • Hm to bude slusny zrout vykonu

  • KIMCID

    Už jsem na něj zapomněl 

  • Jevo83

    Game pass je uz fakt celkom velke zvire.... este keby vylepsili konecne ovladac xboxu a interface. To bol hlavny dovod, preco som sa po vyskusani PS5 uz nevratil na xbox. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit