Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MeliUSA
    chujárna hra založená na ždímani lidí nic víc pokud chcete dobrou vesmirnou klasiku kde jsou desitky modifikaci doporučuju Frealencer nejlepší :-)
    • Hra se jmenuje Freelancer a kdo myslíš, že stál za jejím vznikem :D ty klasiko? Celá koncepce té hry je dítko Chrise Robertse. Kdyby ti to nějak nepobírala šedá kůra, je to šéf CIG a duchovní otec Star Citizen. Ještě jinak, jednodušeji: Freelancera vymyslel ten samej pán co Star Citizena.

      • Jack1947

        No jasně ale v jaké době že.

  • Jack1947

    No až to bude nějakáý 10,5 nebo kolik tak budu věřit že se na té hře maká a aspon minimálně sliby plněj 🙂😛

  • Lukyz

    Musím říct, že s tou optimalizací hodně hejbnuli, vypadá to fakt fantasticky. 

  • Ilusiveman

    Ten napravo v tom gameplayi mě bavil :D

    • VereWolf271

      Panáček ještě neviděl youtubera Rexzila. :-D

      • Ilusiveman

        Panáček neviděl hodně youtuberu. Zásadně nekoukám na to jak lidi koukaj.

        Ikdyz občas mě baví nějakéj Malej tlustoprd(nic proti tlustoprdum) v rohu obrazovky, jak se u toho Cpe a občas něco nesrozumitelné vyjekne. To je sranda, ale viděl jsem tak dva tucty. 

        • Jack1947

          Já kupříkladu vůbec ale když už jdeš na Yt tak si to ta snaží procpat.

  • dworkin

    Na vesmírných lodích je pořád strašně poznat, že jsou to 3D modely. Rád bych potlačil svoji nevěřícnost, ale těm lodím prostě nedokážu věřit, že jsou to lodě.

    • Kompost

      a co by si chcel aby to bolo? skus radsej postavit vlastnu vesmirnu lod, ta grafika v realite je bozia...

      • dworkin

        JC Denton má v prvním Deus Ex pět a půl polygonu a když se na něj dívám, tak je to JC Denton a ne low-poly panák. Lodě v SC mají miliony polygonů a když se na ně dívám, tak vidím high-poly 3D modely a ne lodě. Je otázka uveritelnosti. 

        • Kompost

          akonahle ta raz mozog presvedci o tom ze to nieje lod tak nezmozes uz absolutne nic. aj ja mam hry kde mi vyslovene vadi hmotnost (aleo jej neexistencia) vozidla, energia/zvuk/reakcia nepriatela u zbrane, pohyb charakterov a pod.. bud sa na tu hru proste vykvajznem alebo ako pri sc proste cakam az vypustia do sveta nieco zivotaschopne. no a ked nie tak ma to stalo dvacku este niekedy v roku 15-16. plakat nad nou nebudem, mozem si to dovolit.

          • dworkin

            V podstatě se shodneme. 

    • Femt0

      Na *whatever* ve hře *whatever* je pořád strašně poznat, že jsou to 3D modely. Rád bych potlačil svoji nevěřícnost, ale těm *whatever* nedokážu věřit, že jsou to *whatever*.


      Kdo chce psa bít...

  • Problém nebyl ani tak s "AI nepřátelských lodí", ale s "AI nepřátelských NPC".


    V SC nebudou nepřátelské lodě, ale NPC/hráči a každý bude mít svoji roli. Proto je to tak obtížné, oni neupravují chování a paramatery lodě, ale jednotlivých NPC, které budou ovládat tu loď.

  • uher

    A kdy že má vyjít hotová? Já na nějaký alfy moc nejsem 😐

    • Coffin.Corner

      Až kočička vajíčko snese. :)

    • single SQ42 v 2020

      • dworkin

        Vsadíme se, že ne?

    • Jedna z her, ktera bude dostavat obsah na desitky let po vydani, proste pockej, az vyjde modul, ktery te zajima. 

      • walltar

        To nevylučuje termín vydání... Pořád budou mít nějaký set základních featur, které musí projít klasickým vývojem (alpha - beta - release).

        Já bych osobně doporučil počkat na betu, která má mít hotové featury a bude se v ní provádět finální balance a přidávat obsah. To je imho čas, kdy už se vyplatí začít nějak normálně a častěji hrát.

    • Lukyz

      "When it's done"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit