Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mohl by se zapsat červeným písmem do Guinessovky za Nejdéle vyvyjenou hru😛

  • PCMR

    "Co se singleplayerového modulu Squadron 42 týká, jeho vydání je stále plánované na léto roku 2020."


    Games opět mimo. 1) SQ42 byl odložen na Q3 2020. 2) Je to datum beta verze, ne vydání.

    • cms.sarka-tmejova

      Q3 je červenec, srpen a září. Podzim začíná 22. září, kde je chyba? 

    • Q3 je celkem slusne leto :)

  • A pracují na tom Squadronu či ne,ví to vůbec někdo oficiálně?

    • ano, vychazi pravidelna mesicni zprava o postupu vyvoje pro Sq42

  • TIRsk

    Toto sa mi zacina podobat na casy, ked sme cakali na noveho Duke Nukem(a)

    Prve roky vaau, bude uzasna grafika, supeer, potom este uzasnejsia... novy engine.

    Ale ked po 15tich rokoch hra konecne vysla, tak uz bola zastarala.

    Nie len graficky ale aj hratelnostne... doba sa medzi tym zmenila !

    • walltar

      Si myslím, že v dnešní době a v tomhle žánru to budou mít jednodušší, než Duke. Grafikou jsou hodně vepředu, takže i když to výjde za 5 let, tak pořád bude vypadat dobře. Ona přece jenom ta grafika dneska už nejde tak dopředu. A co se hratelnosti týče... neexistuje konkurence. Takže těžko ten gameplay zastará. FPS část možná, ale tam nějakou dobu žádnou inovaci v mainstreamu nevidím.


      Uvidíme až/jestli to někdy bude ve stádiu kdy se to bude dát konzistentně hrát. Dneska už to je bezva na hodinku dvě zapnout, ale pořád ještě překáží hromady bugů.

    • problem je, ze doba se v hernim prumyslu uz 10 let skoro nemeni...a vrcholem herni tvorby je RDR2

  • TheGGG

    toto je taky dobrá sekta... kdysi jsem měl zájem o tu SP část, ale to sejně nikdy nevyjde...

    • Derp_1337

      Někteří lidé věří až moc fanaticky. Bohužel normální racionální jedinci většinou nepropadnou víře v nějakou modlu či božstvo, víra přitahuje fanatiky.

  • 40 dolarů z toho je ode mně, ale nějak už jsem přestal věřit, že za ně kdy dostanu funkční produkt.

    • Rejsek

      Zahrň to do dědictví. Tvoje děcka, nebo vnoučata, si to možná zahrají po relasu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit